BlackBerry Playbook

BlackBerry PlayBook 4G se blíží: nabídne službu BlackBerry Protect?

Na svět unikly další živé snímky nové verze tabletu BlackBerry PlayBook s příponou 4G. Tato přípona nám značí, že se v tabletu nachází slot pro microSIM kartu a tudíž jej budete moci připojit k mobilní síti – ať už 2G, 3G nebo 4G (u nás budeme rádi za 3G). Zdá se, že BlackBerry PlayBook 4G se dostane na trh velmi brzy. Dočkáme se již koncem prázdnin?

O nové verzi tabletu BlackBerry PlayBook 4G unikly informace již před několika měsíci. Obecně se však čekalo, že RIM představí novou verzi PlayBooku již na akci BlackBerry World 2012 na začátku května a že v tuto chvíli již bude přístroj dostupný. Bohužel jsme se toho nedočkali a tak musíme čekat dál jak se situace vyvine.

Leaked_PlayBook_4G_1 Leaked_PlayBook_4G_2 Leaked_PlayBook_4G_3

Nový  BlackBerry PlayBook 4G by měl přijít také s novým hardwarem – spekuluje se o dvou-jádrovém procesor o taktu 1,5 GHz a v neposlední řadě se mluví také o funkcích spojených právě s mobilní sítí. BBM se bohužel s největší pravděpodobností nesetkáme, pravděpodobně se však ukáže funkce BlackBerry Protect, o které si můžete přečíst v našem článku. Správa se však bude nejspíš týkat jen nastavení a možnosti dohledat zařízení, zaheslovat nebo jej smazat. Těžko budete přes mobilní síť zálohovat 16GB záložní soubor.

Leaked_PlayBook_4G_4 Leaked_PlayBook_4G_5 Leaked_PlayBook_4G_6

A jak se na nový PlayBook těšíte vy? Chybí vám slot na SIM kartu nebo jste maximálně spokojeni s funkcí BlackBerry Bridge?

Zdroj: N4BB, BlackBerry-FR

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Ja jsem spokojenej s tim, co mam. Protect by byl pro pocit dobrej, ale… Bridge staci, prece jen s BB a PB byvam u zdroje energie casto, takze s dobiitim neni problem a jakmile jsem propojenej pres Bridge, hned si muzu zalohovat veci z a do BB – PB a celkove mi to prijde pohodovy. A nemusi clovek mit dalsi simku. Ja bych si vybral verzi bez sim i pak. Jen by potesila spoluprace s USB flash diskem, nebo pametovkou pres USB. Pak bych byl naprosto spokojenej.

    1. Přesně jak říkáš, taky si myslím že Bridge bohatě stačí. Nedovedu si představit, že bych měl další simku. Horší je pokud člověk nemá nějaký zdroj energie. Bold 9900 při stálem pripojení bridge byl za pul dne skoro vybitej, ale to jsem mel ještě starší OS.
      Jinak si spíš myslím, že tento PB bude zajímavější pro uživatele co nemají BB telefon.

      1. Bridge je super v ramci republiky, ale roamingove ceny dat jsou desne… a pak je moznost vlozit SIMku mistniho operatora k nezaplaceni.

  2. Jo, ostudné ceny roamingu našich operátorů nedovolují využití datového připojeni v zahraničí přes Bridge.Taky bych uvítal možnost nákupu Sim venku.Ti sičáci účtují k BISU roaming data limit, kde je 15MB za 1500.-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..