Přístroje & Příslušenství

BlackBerry “Patagonia” 9620: uniklé detaily o připravovaném modelu pro Mexiko

Zatímco většina z nás netrpělivě čeká na uvedení platformy BlackBerry 10, RIM nás trochu překvapil s připravovanou novinkou pro Mexický trh. Nový BlackBerry 9620 s kódovým označením Patagonia se svou výbavou zařadí po boku modelu Bold 9790 a přináší i něco navíc.

Jak si ze specifikací můžete všimnout, výbava je velice podobná aktuálnímu modelu BlackBerry Bold 9790. Máme zde prakticky stejný chipset, stejný displej, hodnotu RAM nebo 5Mpx fotoaparát. V čem se však oba modely značně liší jsou například rozměry (Bold 9790 je pouze 11,4 mm tenký), profil klávesnice, chybějící autofocus u modelu 9620, nebo třeba baterie.

Zatímco BlackBerry Bold 9790 je vybaven standardní baterií JM-1 s kapacitou 1230 mAh, připravovaná “Patagonia” by měla nést akumulátor JS-1 o kapacitě 1450 mAh. To je pravděpodobně velmi dobrá zpráva pro všechny případné zájemce, které mimo jiné ve výbavě může zaujmout například Bluetooth, Wi-Fi, GPS, 3G nebo podpora technologie Push-To-Talk.

Případní zájemci si však zatím musí plánovat cestu až do Mexika, neboť v prosinci by měl být tento model uveden na trh u mexického operátora Nextel Mexico.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Bohužel nesouhlasím s vámi.
    Model Bold 9790 obsahuje “Processor: Marvel Tavor MG1 1 GHz”, kdežto model 9620 obsahuje “SoC Qualcomm MSM8655 1,2GHz s GPU Adreno 205″…

  2. To vypadá dobře a opět účelně.
    Dokonce žádná zmínka o dotekáču – na displej se zřejmě vejde tolik informací jako u OS5.
    I já se začínám těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..