BlackBerry 10, BlackBerry Playbook

BlackBerry Messenger běžící na tabletu BlackBerry PlayBook

V našem minulém článku jsme vás informovali, že BBM se odprostí od služeb BlackBerry Internet Service a bude dostupný také přes Wi-Fi a podobně. Co to přesně znamená? Že by se BBM měl dočkat také tablet BlackBerry PlayBook a v následujícím videu si můžete prohlédnout, jak vypadá BBM portované z BlackBerry 10 Dev Alpha na BlackBerry PlayBook.

Rovnou dvě videa zobrazující běh BlackBerry Messengeru se nám na internetu sešla v krátké době. Podívejte se na obě dvě.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JXBNjMKUXyo

httpv://www.youtube.com/watch?v=WJKPyDKM8cQ

A jak je možné, že BBM běží v tabletu BlackBerry PlayBook. Nestačí samozřejmě pouze nahrát daný modul BBM do PlayBooku, je třeba nejdřív do tabletu nahrát samotné jádro OS BlackBerry 10, které se získá z BlackBerry 10 Dev Alpha.

Na internetu už se začínají objevovat první návody, ale pokud je budete chtít vyzkoušet, buďte velmi obezřetní. Je zde riziko, že PlayBook bude následně nepoužitelný, takže je tento postu určen spíše pro zkušenější “hekry”.

Zdroj: BBin

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..