BlackBerry 10, Přístroje & Příslušenství

BlackBerry M-Series: “vysouvák” s BlackBerry 10?

Nedávno jsme vás na BlackBerryCzech informovali o uniklých detailech ohledně připravovaných modelů s operačním systémem BlackBerry 10. Zatímco BlackBerry L-Series nabídne prostorný dotykový displej, N-Series naopak sází na hardwarovou QWERTY klávesnici. Poslední únik informací však hovoří o tom, že RIM pravděpodobně nezanevře ani na výsuvnou konstrukci, stejnou jako u modelů Torch 9800 a 9810.

Kolegové z N4BB se dostali k dalším informacím týkajících se plánovaných modelových řad nových zařízení s OS BlackBerry 10. Již jste si mohli přečíst o řadách L-Series a N-Series. Nyní se dozvídáme o řadě označené písmenem M. Ta by měla údajně vycházet z kódového označení BlackBerry Milan, což není nic jiného, než legendární slider s OS BlackBerry 10.

 

Právě tato fotografie výsuvného BlackBerry, které by mělo nabídnout OS BlackBerry 10, vyvolala před pár měsíci značný rozruch. Bohužel poslední zprávy hovořili o tom, že se vývoj tohoto modelu zcela zastavil a RIM se věnuje již pouze plně dotykovým modelům a modelům s pevnou QWERTY klávesnici. Ve světle nových informací se však zdá, že RIM tento projekt ještě zcela neodpískal, a že se snad podobně koncipovaného zařízení skutečně dočkáme.

BlackBerry M-Series by mělo kromě výsuvné konstrukce nabídnout také displejm s rozlišením HD 720p, tedy 1280×720 pixelů. Vypadá to tedy, že minimální rozlišení displejů nových BlackBerry bude 720 pixelů. Bohužel více toho zatím o M-Series nevíme, snad jen to, že by se měly tyto modely objevit na začátku roku 2014.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Posledný slider som mal v rukách ten od Siemensu a som náchylný na takéto riešenie smartphonu. Pre mňa ten termín nieje v nedohľadne, to bude asi akurátny čas vymeniť terajší Bold 9700 za niečo nové ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..