BlackBerry Aplikace

BlackBerry Curve 9360 a Curve 9380 obsahují FM přijímač, bude zpřístupněn s OS7.1

Velké překvapení čeká na všechny současné i budoucí majitele modelů BlackBerry Curve 9360 a Curve 9380. RIM totiž do zařízení přidal také FM přijímač což znamená, že si na vašem BlackBerry budete moci naladit oblíbené FM rádio. Funkce bude zpřístupněna v OS7.1.

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

BlackBerry_FMradio_icon

BlackBerry jsou všestranná zařízení, která dokážou zastat funkci pracovního nástroje, ale také vám dokážou zkrátit dlouhé chvíle. Pokud jste si však chtěli poslechnout hudbu byli jste odkázáni na vlastní hudební knihovnu či internet. To se však mění u modelů BlackBerry Curve 9360 a BlackBerry Curve 9380.

Výrobce totiž do zařízení tajně umístil FM přijímač a nyní přichází čas, kdy bude tato funkce odhalena. Oba modely se tak dočkají integrovaného FM rádia, které budete moci poslouchat nezávisle na datovém plánu či uložených skladbách. Funkci FM rádia zpřístupní oficiální verze OS 7.1 a hned po Wi-Fi Hotspotu je to největší novinka nového OS. Oficiální verze OS 7.1 by měla vyjít v nejbližších dnech.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Na druhou stranu to znamená, že pokud toto zařízení má koupeno nějaká firma, musí za něj platit rozhlasové poplatky, které je nutno hradit za všechna zařízení obsahující FM přijímač.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..