BlackBerry 10

BlackBerry 10 získá nativní editor fotografií, podívejte se na první snímky

Střípky uniklých informací ohledně BlackBerry 10 nám pomaličku dávají dohromady velmi zajímavou mozaiku, jak bude operační systém vypadat a jaké funkce od něj můžeme očekávat. Nyní do světa unikly další novinky a to sice připravovaný nativní editor fotografií, se kterým bychom se měli v novém operačním systému setkat. Chybí vám tato funkce v současných BlackBerry?

Je dobré vidět, že se RIM nesnaží pouze přesunout současnou platformu BlackBerry do nového operačního systému, ale že také vyvíjejí nové a nové funkce, kterými systém BlackBerry 10 obohatí. Jednou z nich pravděpodobně bude nativní editor fotografií, který vám umožní během okamžiku upravit obyčejnou fotku tak, aby byla neobyčejná. Na následujících screenshotech si můžete prohlédnout, jak bude vypadat samotné uživatelské prostředí.

BlackBerry_10_Photo_Editor_1 BlackBerry_10_Photo_Editor_2

Styl plně zapadá do konceptu BlackBerry 10, ovládací prvky jsou velké a přizpůsobené pro dotykové ovládání. Vždy však potěší, když vidíme, že jsou aplikace optimalizované již od začátku také pro řadu N-Series s QWERTY klávesnicí. Díky tomu jsou ovládací prvky přímo upravené také pro menší displej N-Series. Editor by měl umožnit fotografie nejen upravovat pomocí rotace nebo oříznutí, ale také nabídne mnoho efektů, kterými budete moci vaše fotografie “vylepšit”. Na internetu se dokonce objevilo video, kde si můžete prohlédnout editor fotografií na zařízení BlackBerry 10 Dev Alpha.

httpv://www.youtube.com/watch?v=LyyJdUQ2jOw

Jak se vám líbí fakt, že RIM vyvíjí také aplikace jako je editor fotografií?

Zdroj: N4BB via CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..