BlackBerry 10

BlackBerry 10 nabídne videochat v rámci BBM

Videohovory se obecně netěší velké oblibě, nicméně u volání přes internet je situace naprosto jiná. I proto nalezneme v tabletu BlackBerry PlayBook funkci Videochat, která bude také součástí nového operačního systému BlackBerry 10. Thorsten Heins navíc potvrdil, že videochat bude součástí aplikace BlackBerry Messenger.

První zmínku o funkci videochatu jsme mohli zaznamenat již v prvním videu s rychlou ukázkou BlackBerry 10. Všimněte si v čase 0:17 obrazovky hovoru, kde se v pravém dolním rohu ukazuje možnost videochatu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JEPYYo0-gfc

Vůbec poprvé se ale ukazuje, že videochat bude spolupracovat s BBM. Na druhou stranu je to však logické, vždyť už dnes v PlayBooku můžete přidávat kontakty do videochatu pomocí BlackBerry ID nebo pomocí PINu zařízení. Videochat mezi novými BlackBerry by mohl být skutečně zajímavý, i když to není rozhodně žádná novinka na trhu. Vzpomeňme na Facetime od Applu nebo videochat na Gtalku.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..