BlackBerry 10, Přístroje & Příslušenství

BlackBerry 10 L-Series se ukazuje v plné kráse na fotografiích ve vysoké kvalitě

Již jsme mohli vidět mnoho uniklých fotografií připravovaného modelu BlackBerry 10 L-Series, kvalita snímků však nebyla vždy úplně ideální. Vietnamský server Tinhte však nyní zveřejnil sérii snímků, které svou kvalitou jasně převyšují všechny dosavadní uniklé fotografie a my si tak můžeme poprvé detailně prohlédnout připravovanou novinku s operačním systémem BlackBerry 10.

BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-2 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-3 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-4

BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-5 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-6 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-9

Na těchto kvalitních snímcích si můžeme konečně prohlédnout BlackBerry 10 L-Series hezky do detailů. Zatímco přední strana nijak výrazně nepřekvapí, zadní kryt se nám oproti dřívějším informacím trochu pozměnil. Nově můžeme vidět strukturovanou plochu, která bude jistě hrát velkou roli při držení zařízení v ruce. Teoreticky by se mohlo jednat také o stejný materiál, který najdeme u PlayBooku a který v ruce působí velmi příjemně – tzv. úprava soft-touch. Z našeho zdroje dokonce víme, že se spekuluje o koženém zadním krytu, což by bylo asi vůbec nejlepší řešení.

BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-7

BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-8 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-10 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-11

BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-12 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-13 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-14

Na dalších snímcích si také můžeme prohlédnout vnitřek zařízení, kde si jistě všimnete mnoha zajímavých detail. Připravované BlackBerry 10 L-Series například bude vybaveno slotem na micro SIM kartu, nebude chybět NFC ani slot na paměťové karty. Jak se vám líbí BlackBerry 10 L-Series?

BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-15 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-16 BlackBerry-10-L-Series-Tinhte-17

Zdroj: tinhte.vn

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..