BlackBerry 10

BBM Video Chat v BlackBerry 10 nabídne sdílení obrazovky a posílání souborů v reálném čase!

Nový uniklý slide týkající se funkce BBM Video Chat nám prozradil skvělou funkci, kterou budou nová zařízení s operačním systémem BlackBerry 10 vybavena. Jedná se o možnost sdílení nejen souborů během probíhajícího videohovoru, ale dokonce sdílení obrazovky! Svému protějšku tak můžete v reálném čase ukázat přesně to co potřebujete. Je to začátek konce emailových příloh?

Uživatelé BlackBerry se již několik týdnů mohou těšit z nové funkce BBM Voice, která jim umožňuje telefonovat prostřednictvím Wi-Fi mezi sebou navzájem. Kromě toho však mohou během hovoru dál bez problémů pracovat s telefonem a dokonce současně chatovat přes BBM s kýmkoliv jiným nebo i s danou osobou – může psát, posílat dokumenty, posílat fotografie a podobně. BlackBerry 10 však tuto funkčnost posouvá ještě o kus dál.

BlackBerry 10 kromě funkce BBM Voice nabídne také funkci BBM Video Chat. Budete si tak moci s druhou stranou nejen popovídat, ale dokonce ji i vidět. Ovšem i během probíhajícího videohovoru budete moci stále pracovat s přístrojem a například posílat v reálném čase druhé straně soubory, obrázky, dokumenty a podobně. To ale není vše. Jak nám prozrazuje nejnovější uniklý slide, během videohovoru budete moci dokonce sdílet kompletní obsah vaší obrazovky!

Budete chtít kolegovi ukázat firemní grafy nebo rodičům ukázat nové fotografie z dovolené? Již nebudete muset nic posílat, jednoduše během videohovoru aktivujete sdílení obrazovky a druhá strana uvidí všechno z vašeho displeje přímo u sebe. Tato funkce je nyní v mobilním světě zcela ojedinělá. Konec příloh v emailech to asi ještě není, ale díky podobným funkcím, stejně jako díky rozšiřujícímu se vlivu cloudových úložišť, se pravděpodobně dočkáme výrazného úbytku příloh v emailech.

Přijde vám funkce sdílení obrazovky v rámci BBM Video Call zajímavá? Nám určitě ano a na 30. ledna se těšíme čím dál víc…

Zdroj: BBEmpire

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..