PlayBook Aplikace

Aplikace iDNES pro PlayBook v BlackBerry App World!

Oblíbený zpravodajský portál iDNES, za kterým stojí vydavatelství Mladá Fronta, si nyní díky vývojářům z TrustBe můžete přečíst také na vašem tabletu BlackBerry PlayBook. Nejnovější zprávy z domova i ze světa nebo z oblasti ekonomiky, sportu, kultury, cestování a dalších nyní máte doslova na dosah.

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Po skvělých aplikacích pro ČT24 a ČT4 Sport, které nabízí také živé vysílání, nám TrustBe přináší další aplikaci oblíbeného zpravodajského serveru. Tentokrát se jedná o server iDNES, který denně přináší nejnovější informace z domova i ze světa.

iDnes_PlayBook_screen (2) iDnes_PlayBook_screen (1) iDnes_PlayBook_screen (6)

V aplikaci iDNES pro BlackBerry PlayBook najdete přehledně roztříděné články do jednotlivých kategorií jako jsou Ekonomika, Domácí zprávy, Zahraniční zprávy, Sport, Kultura nebo Cestování. Nechybí však ani speciální rubriky jako je Technet, Mobil, Ona nebo Xman. Všechny informace získáte ve formě ideální pro čtení, nemusíte se prát s webovou stránkou a čekat než se načtou všechny její prvky.

iDnes_PlayBook_screen (5) iDnes_PlayBook_screen (4) iDnes_PlayBook_screen (3)

V aplikaci navíc můžete využít možnost označení článku jako oblíbený a udělat si tak vlastní archiv oblíbených článků. A třeba právě váš oblíbený článek můžete následně odeslat emailem, sdílet na Facebook, Twitter nebo jej uložit do schránky pro pozdější vložení například do poznámek.

Aplikaci iDNES pro BlackBerry PlayBook můžete zakoupit v BlackBerry App World za $0.99, tedy cca 20 Kč včetně daně.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..