PlayBook Aplikace

Aplikace ČT24 a ČT4 Sport pro BlackBerry PlayBook ke stažení zdarma v App Worldu

Nedostatek českých aplikací je častým argumentem kritiků tabletu BlackBerry PlayBook. BlackBerryCzech se však společně s vývojáři TrustBe snaží tuto situaci změnit, a tak Vám přináší první dvojici aplikací – ČT24 a ČT4 Sport. Aktuální zpravodajství včetně živého vysílání pro Váš tablet BlackBerry PlayBook!→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Zpravodajské kanály České Televize se těší velké oblibě a na ostatních platformách již mají také vlastní aplikace iVysílání. Vývojáři ze společnosti TrustBe se před pár dny obuli do tvorby vlastní aplikace pro tablet BlackBerry PlayBook a již nyní zde jsou výsledky. Za méně než 24 hodin byly do App Worldu schváleny aplikace ČT24 pro BlackBerry PlayBook a ČT4 Sport pro BlackBerry PlayBook.

ct4-screen01 ct4-screen02

Obě aplikace jsou opravdu povedené. Nabízí přehledně zobrazený seznam novinek řazených do jednotlivých kategorií. V případě aplikace ČT24 jsou to kategorie Hlavní Zprávy, Ekonomika, Domácí, Zahraniční, Sport a Kultura. Aplikace ČT4 Sport nabízí kategorie Hlavní Zprávy, Fotbal, Hokej, Atletika, Tenis, Moto, Kolo, Míč a Zima.

ct24-screen01 ct24-screen02

Obě aplikace navíc nabízí možnost sledovat živé on-line vysílání! Jednoduše stačí mít Wi-Fi nebo BlackBerry Bridge s dostupným 3G a můžete kdykoliv sledovat vysílání televizních stanic ČT24 a ČT4 – Sport. Každý článek také můžete rovnou sdílet na Twitter, Facebook nebo zkopírovat do schránky.

→ Nepřehlédněte českou aplikaci jízdních řádů IDOS pro BlackBerry

A nejlepší zpráva nakonec – obě aplikace jsou ke stažení v obchodě BlackBerry App World zdarma! Proto neváhejte a instalujte:

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

8 Comments

  1. Aplikace ČT 24 funguje skvěle, jen sekce sport a média a technologie vyhazují hlášku “Unable to connect to news server. Please check your network connection.” Zná někdo příčinu a řešení problému? Mám připojený playbook přes domácí wifi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..