BlackBerry Aplikace

Aplikace ČT24 a ČT4 Sport pro BlackBerry ke stažení v BlackBerry App World

BlackBerryCzech společně s TrustBe pokračují ke svému cíli, kterým je co největší počet českých aplikací pro zařízení s ostružinou ve znaku. Poté co jsme zpravodajské portály ČT4 Sport a ČT24 dostali na displeje tabletu PlayBook, dočkali se také majitelé samotných smartphonů BlackBerry. Již nyní si můžete na BlackBerry App World stáhnout aplikace ČT24  a ČT4 Sport pro telefony BlackBerry.

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Zařízení BlackBerry dlouhodobě trpí nedostatkem lokálních aplikací a BlackBerryCzech ve spolupráci s TrustBe se tuto situaci snaží alespoň trochu vylepšit. Nyní vám přinášíme aplikace ČT24 a ČT4 Sport, které nabízí pohodlnou cestu ke sledování aktuálního dění doma, ve světě nebo ve světě sportu.

CT24_for_BlackBerry_screen (1) CT24_for_BlackBerry_screen (2) CT24_for_BlackBerry_screen (3)

V aplikacích naleznete textový obsah přehledně rozdělený do různých kategorií. Aplikace navíc nenačítají obrázky, a tak je načítání zpráv opravdu rychlé. Tuto funkci navíc jistě ocení uživatelé, kteří často cestují – v roamingu vám aplikace ušetří mnoho dat.

CT4_for_BlackBerry_screen (1) CT4_for_BlackBerry_screen (2) CT4_for_BlackBerry_screen (3)

Obě aplikace jsou navíc vybavené prémiovou funkcí – živým vysíláním! Přímo na displeji svého BlackBerry tak můžete sledovat živé vysílání ČT24 nebo aktuální zpravodajství z fotbalového šampionátu EURO2012. Stačí mít dostupnou síť Wi-Fi nebo dostatečně rychlé mobilní připojení (bohužel u českých operátorů O2 a T-Mobile nestačí obyčejné BIS, více o této problematice v našem článku).

CT24_for_BlackBerry_screen (4) CT24_for_BlackBerry_screen (5)

Aplikace ČT24 i ČT4 Sport můžete stáhnout přímo v obchodě s aplikacemi BlackBerry App World, každou za symbolických $0.99.

UPOZORNĚNÍ

Bohužel z námi zatím neznámého důvodu nastal výpadek streamu aplikace ČT4. Stream aplikace ČT24 však funguje bez problému. Rádi bychom ještě upřesnili, že pro spuštění živého vysílání je bezpodmínečně nutné mít u operátora kromě BIS aktivovaný také internet v mobilu nebo být připojený přes Wi-Fi! Operátoři O2 a T-Mobile totiž mají službu BlackBerry Internet Service nesmyslně rozdělenou a streamovaný obsah není podporován. Pouze Vodafone u nás nemá BIS rozdělené a tudíž by klienti Vodafone měli mít streamovaný obsah funkční.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

16 Comments

 1. Už jsem se chystal na nákup CT24, ale vzhledem k nemožnosti přehrát video přes BIS tak nakonec neučiním.
  Díky našim opům (O2 a T-mobile) je vidět jak dokážou i skvělou app degradovat :-( škoda

 2. Takze je vysledkem co, ze to u nas nepojede? protoze treba ta jejich aplikace myTV, ktera uz je ke stazeni par mesicu, kde je taky CT4 sport, tak tam live vysilani normalne spustim i mimo wifi…jestli to ma vliv na data nevim, nikdo mi nic navic za BB u tmobilu neuctoval…v tehle aplikaci je to jinak?

 3. “Při pokusu přehrát médium došlo k chybě.” Tuhle hlášku mi to neustále hlásí při pokusu zapnutí online TV ČT4 Sport a nepomohlo ani kompletní wipe BB… Někdo měl stejný problém a vyřešil ho ?

 4. Aplikace funguje i bez APN, stream Online TV nemusi fungovat kdyz zrovna CT4 nebo CT24 vysilaji neco, na co nemaji prava vysilat online.

 5. ČT4:
  9800 Torch – TM 3G – BES – Při pokusu přehrát médium došlo k chybě.
  přes wifi – totéž.

  Nákup ČT24 odkládám do odstranění chyb.

 6. Stejný problém. Napsal jsem na podporu TrustBe a po několika vyměněných mailech jsme tak nějak dospěli k tomu, že chyba je patrně na straně provozovatele streamu. Mrzí mě to o to víc, že zrovinka probíhá i v článku zmiňované EURO 2012, a mobilní TV by se dost hodila.

  1. ČT24 by měla šlapat bez problémů, ale musíš být na WiFi nebo mít k BIS ještě navíc klasický Internet v mobilu. Pouze Vodafone má vše v jednom a není potřeba rozlišovat BIS a APN operátora…

 7. Fungovat bude aplikace jedině pokud budou povolená datová APN daného Operátora. Pokud má člověk jen BIS/BES, tak mu to nepojede a bude to házet chybu. Tudíš, já mám T-Mobile, mám v přístroji APN od T-Mobile, aplikaci jsem stáhnul, spustil stream v nejnižší kvalitě a naprosto bez problémů… Zatím jsem koupil jen ČT24.

  1. Ne, ne. Věř, že to není ten problém. Tedy alespoň v mém případě. Aplikace CT24 funguje bez problému. CT4 nerozchodim vůbec BIS, APN Vodafone, WiFi, vše jsem zkoušel. Kolegyně zkoušela i APN T-Mobile s aktivními GPRS přenosy (které by měly pokrýt i porty, které BIS u T-Mobile nepokrývá). Tudíž chyba je na beton v aplikaci, resp. ve streamu, který asi momentálně neběží.

 8. ČT24 mi jede bez problémů, ČT4 Sport by to chtělo rychle poladit, teď během mistrovství by bylo opravdu záhodno, kdyby fungovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..