BlackBerry Aplikace

Aplikace ČT24 a ČT4 Sport pro BlackBerry ke stažení v BlackBerry App World

BlackBerryCzech společně s TrustBe pokračují ke svému cíli, kterým je co největší počet českých aplikací pro zařízení s ostružinou ve znaku. Poté co jsme zpravodajské portály ČT4 Sport a ČT24 dostali na displeje tabletu PlayBook, dočkali se také majitelé samotných smartphonů BlackBerry. Již nyní si můžete na BlackBerry App World stáhnout aplikace ČT24  a ČT4 Sport pro telefony BlackBerry.

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Zařízení BlackBerry dlouhodobě trpí nedostatkem lokálních aplikací a BlackBerryCzech ve spolupráci s TrustBe se tuto situaci snaží alespoň trochu vylepšit. Nyní vám přinášíme aplikace ČT24 a ČT4 Sport, které nabízí pohodlnou cestu ke sledování aktuálního dění doma, ve světě nebo ve světě sportu.

CT24_for_BlackBerry_screen (1) CT24_for_BlackBerry_screen (2) CT24_for_BlackBerry_screen (3)

V aplikacích naleznete textový obsah přehledně rozdělený do různých kategorií. Aplikace navíc nenačítají obrázky, a tak je načítání zpráv opravdu rychlé. Tuto funkci navíc jistě ocení uživatelé, kteří často cestují – v roamingu vám aplikace ušetří mnoho dat.

CT4_for_BlackBerry_screen (1) CT4_for_BlackBerry_screen (2) CT4_for_BlackBerry_screen (3)

Obě aplikace jsou navíc vybavené prémiovou funkcí – živým vysíláním! Přímo na displeji svého BlackBerry tak můžete sledovat živé vysílání ČT24 nebo aktuální zpravodajství z fotbalového šampionátu EURO2012. Stačí mít dostupnou síť Wi-Fi nebo dostatečně rychlé mobilní připojení (bohužel u českých operátorů O2 a T-Mobile nestačí obyčejné BIS, více o této problematice v našem článku).

CT24_for_BlackBerry_screen (4) CT24_for_BlackBerry_screen (5)

Aplikace ČT24 i ČT4 Sport můžete stáhnout přímo v obchodě s aplikacemi BlackBerry App World, každou za symbolických $0.99.

UPOZORNĚNÍ

Bohužel z námi zatím neznámého důvodu nastal výpadek streamu aplikace ČT4. Stream aplikace ČT24 však funguje bez problému. Rádi bychom ještě upřesnili, že pro spuštění živého vysílání je bezpodmínečně nutné mít u operátora kromě BIS aktivovaný také internet v mobilu nebo být připojený přes Wi-Fi! Operátoři O2 a T-Mobile totiž mají službu BlackBerry Internet Service nesmyslně rozdělenou a streamovaný obsah není podporován. Pouze Vodafone u nás nemá BIS rozdělené a tudíž by klienti Vodafone měli mít streamovaný obsah funkční.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

16 Comments

 1. Už jsem se chystal na nákup CT24, ale vzhledem k nemožnosti přehrát video přes BIS tak nakonec neučiním.
  Díky našim opům (O2 a T-mobile) je vidět jak dokážou i skvělou app degradovat :-( škoda

 2. Takze je vysledkem co, ze to u nas nepojede? protoze treba ta jejich aplikace myTV, ktera uz je ke stazeni par mesicu, kde je taky CT4 sport, tak tam live vysilani normalne spustim i mimo wifi…jestli to ma vliv na data nevim, nikdo mi nic navic za BB u tmobilu neuctoval…v tehle aplikaci je to jinak?

 3. “Při pokusu přehrát médium došlo k chybě.” Tuhle hlášku mi to neustále hlásí při pokusu zapnutí online TV ČT4 Sport a nepomohlo ani kompletní wipe BB… Někdo měl stejný problém a vyřešil ho ?

 4. Aplikace funguje i bez APN, stream Online TV nemusi fungovat kdyz zrovna CT4 nebo CT24 vysilaji neco, na co nemaji prava vysilat online.

 5. ČT4:
  9800 Torch – TM 3G – BES – Při pokusu přehrát médium došlo k chybě.
  přes wifi – totéž.

  Nákup ČT24 odkládám do odstranění chyb.

 6. Stejný problém. Napsal jsem na podporu TrustBe a po několika vyměněných mailech jsme tak nějak dospěli k tomu, že chyba je patrně na straně provozovatele streamu. Mrzí mě to o to víc, že zrovinka probíhá i v článku zmiňované EURO 2012, a mobilní TV by se dost hodila.

  1. ČT24 by měla šlapat bez problémů, ale musíš být na WiFi nebo mít k BIS ještě navíc klasický Internet v mobilu. Pouze Vodafone má vše v jednom a není potřeba rozlišovat BIS a APN operátora…

 7. Fungovat bude aplikace jedině pokud budou povolená datová APN daného Operátora. Pokud má člověk jen BIS/BES, tak mu to nepojede a bude to házet chybu. Tudíš, já mám T-Mobile, mám v přístroji APN od T-Mobile, aplikaci jsem stáhnul, spustil stream v nejnižší kvalitě a naprosto bez problémů… Zatím jsem koupil jen ČT24.

  1. Ne, ne. Věř, že to není ten problém. Tedy alespoň v mém případě. Aplikace CT24 funguje bez problému. CT4 nerozchodim vůbec BIS, APN Vodafone, WiFi, vše jsem zkoušel. Kolegyně zkoušela i APN T-Mobile s aktivními GPRS přenosy (které by měly pokrýt i porty, které BIS u T-Mobile nepokrývá). Tudíž chyba je na beton v aplikaci, resp. ve streamu, který asi momentálně neběží.

 8. ČT24 mi jede bez problémů, ČT4 Sport by to chtělo rychle poladit, teď během mistrovství by bylo opravdu záhodno, kdyby fungovala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..