PlayBook Aplikace

Angry Birds Space pro BlackBerry PlayBook ke stažení!

Kdo by neznal dnes již legendární příběh, kdy se parta zlých čuníků rozhodla ukrást vejce barevným ptáčkům. Tento okamžik rozpoutal konflikt obřích rozměrů, který sledují miliony lidí po celém světě.  Legendární Angry Birds se nyní vydali až do meziplanetárního prostoru aby pokračovali v jejich neúnavné bitvě proti zlým čuníkům. Pomůžete jim?

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Šuškanda kolem nového dílu Angry Birds Space probíhala několik měsíců. Vydání v pořadí již čtvrté verze této legendární hry bylo naplánováno na 22. března 2012. Tehdy byly uvolněny především verze pro OS Android a iOS, ovšem další platformy byly v plánu a nechyběl ani PlayBook. Všichni fandové Angry Birds vlastnící BlackBerry PlayBook již nedočkavě očekávali vydání jejich oblíbené hry pro jejich přístroj a dočkali se konečně včera, 24. dubna 2012.

Angry_Birds_Space_2

S novým dílem Angry Birds Space se zbavíme hroudy co nám nohy víže a vyrazíme do meziplanetárního prostoru, kde budeme pokračovat v bitvě proti zlým čuníkům. Princip hry je téměř zbytečné vysvětlovat, ale opakování je matka moudrosti. Nuže cíl hry je snadný – pomocí několika druhů ptáků a jednoduchého praku musíme zničit/zabít/zlikvidovat všechny zelené čuníky, kteří se schovávají v nejrůznějších skulpturách postavených z kamene, dřeva, skla a podobně.

Abychom měli situaci trochu jednodušší, má každý pták nějakou speciální vlastnost – některý umí vybuchnout, jiný je zase účinný proti skleněným blokům atd. V novém dílu Space si však na nás vývojáři přichystali ještě další záludnosti. Tou hlavní novinkou je především gravitace. Tato mocná neviditelná síla totiž velmi výrazně ovlivňuje chování naštvaných ptáků ve vesmíru stejně jako chování staveb, kterými se snažíte proniknout. Těžko popsat celý tento koncept, mnohem jednodušší bude podívat se na video:

httpv://www.youtube.com/watch?v=WKgGphfZXqA

Kromě samotné gravitace nabídnou Angry Birds Space také další novinky:

  • 60 zbrusu nových levelů
  • nové druhy ptáků (mrznoucí pták, turbo-pták…)
  • nové super-schopnosti jednotlivých ptáků
  • speciální skryté levely
  • budoucí updaty zdarma
  • nadstandardní funkce s možností zakoupení v rámci aplikace

O předchozích verzích Angry Birds, Angry Birds Seasons a Angry Birds Rio jsme vás informovali v prosinci v našem článku. Je opravdu skvělé, že se na PlayBook začínají objevovat nejznámější a vývojáři s PlayBookem již od začátku počítají.

Pokud máte zájem o hru Angry Birds Space, můžete stahovat v BlackBerry App World za cenu $2.99.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..