BlackBerry Aplikace

Vyzváněcí tóny z BlackBerry OS 5 ke stažení

Mnoho uživatelů si stěžovalo, že se jim nelíbí nové vyzváněcí tóny v operačních systémech verze 6 a 7. Chtěli zpátky tóny z OS5 a tak jim RIM vyšel vstříc. Umístil tóny ke stažení na BlackBerry App World. Bohužel však pro nás – v České republice si je nestáhnete. Jak se k nim tedy dostat? Stáhněte si je z BlackBerryCzech.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Balík tónů umístěný na App World má dohromady něco přes 3 MB. Pomocí simulátoru, který se dostane i k aplikacím v našem regionu zakázaným, jsme tento balík stáhli, vyextrahovali a vy si jej nyní můžete zdarma stáhnout v Download sekci na BlackBerryCzech.

Najdete zde celkem 35 tónů a melodií známých z operačního systému verze 5, které můžete nyní používat i v zařízení s novějším OS. Tóny můžete nahrát do telefonu i přes prohlížeč, tzv. OTA. Stačí do prohlížeče zadat adresu http://blackberryczech.cz/OTA/Apps/BB_OS5_Sounds/bb-os5-sounds.jad.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..