BlackBerry Playbook

Video: podpora USB flash paměti na BlackBerry PlayBook

Jedna z velmi očekávaných funkcí tabletu BlackBerry PlayBook konečně začíná vyplouvat na povrch. Pomocí “jailbreaku” DingleBerry se podařilo zprovoznit funkci USB-host – výsledkem je možnost připojit jakoukoli flash paměť k tabletu BlackBerry PlayBook.

→Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Pokud nevíte co je to DigleBerry tak vězte, že se jedná o jakýsi “jailbreak”. Díky nástroji DingleBerry můžete získat root přístup k vašemu tabletu, a tak v něm ovládat naprosto všechno. Na videu níže si můžete prohlédnout například hrátky s diodou.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JX4VjwZ6Bsw

Pomocí tohoto “jailbreaku” je následně možné využít spoustu funkcí, ke kterým RIM zatím ve svém API nedává přístup. Podařilo se například portovat fungující Android Market přímo do OS2 beta a poslední úspěch se týká možnosti připojit USB flash paměť přímo k PlayBooku.

httpv://www.youtube.com/watch?v=jHD-oGXIHEg

K PlayBooku lze údajně připojit také jakýkoliv externí HDD pokud má vlastní napájení (nebo je PlayBook zároveň v nabíječce). Doufejme, že se těchto nových funkcí dočkáme již v únoru, kdy by měl oficiálně vyjít nový operační systém BlackBerry PlayBook OS2.

Zdroj: BerryReview, CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..