Novinky, Přístroje & Příslušenství

Video: BlackBerry Curve 9350/9370 v téměř 7 minut dlouhém videu

Opět další únik informací dokazuje, že představení nových smartphonů BlackBerry je na spadnutí. Včera jsme si ukázali video BlackBerry Torch 2 9810, dnes se podíváme na nižší model, ovšem minimálně stejně zajímavý. BlackBerry Curve 9350/9370 je novým členem rodiny Curve a vypadá skvěle.

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Typickým prvkem, který řadí nové BlackBery Curve 9350/9370 právě to této rodiny je klávesnice. Velké rozestupy mezi klávesami jsou pro mnoho lidí hlavní výhodou této řady. Ovšem Curve 9350/9370 dokáže nabídnout mnohem více. Jeho výbava by měla obsahovat plnou konektivitu jak v GSM tak ve 3G sítích. Nebude chybět samozřejmě Wi-Fi a BlackBerry Curve 9350/9370, jakožto BlackBerry nové generace, bude vybaveno i čipem NFC. Telefon by měl být poháněn procesorem taktovaným na 800 MHz, kterému bude pomáhat 512 MB paměti RAM a stejnou kapacitu získala i vnitřní paměť. Nemějte však strach o nedostatek paměti – nesmí samozřejmě chybět slot pro microSD karty.

httpv://www.youtube.com/watch?v=CIiZU8H_G2E

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..