BlackBerry Aplikace

Update: Twitter for BlackBerry v2.0 beta update

Aplikace Twitter for BlackBerry v2.0 získala v BlackBerry Beta Zone malý update. Jedna z nejlepších aplikací pro sociální síť Twitter je vytvořena přímo vývojáři od RIMu. Nový update přinesl několik vylepšení založených především na zpětné vazbě beta testerů. Podívejme se společně na novinky v aplikace Twitter for BlackBerry v2.0.

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Upravené barvy – nová verze Twitter v2.0 má trochu upravené barevné schéma uživatelského prostředí. Stávající barevné schéma se uživatelům zdálo moc tmavé a tak jej vývojáři “rozsvítili” modrou a bílou barvou. Nové barevné schéma především usnadní orientaci v prostředí.

Nový příspěvek – lišta pro vložení nového tweetu  je nyní nově nastavitelná. Můžete jí buď nechat skrytou a vyvolat jí po stisknutí klávesy N nebo pomocí ikonky pro nový tweet,  anebo jí můžete mít stále zobrazenou pod nástrojovou lištou. Záleží pouze na vás, co je vám pohodlnější.

twitter-2-update-2twitter-2-update-3

Oblíbená témata – oblíbená témata jsou nově tříděna podle polohy a tak se zobrazují pouze ta, která se týkají oblasti kde se pohybujete.

twitter-2-update-4

Můj profil – zobrazit svůj profil nyní můžete přímo z nástrojové lišty. Zobrazuje se ikonka s vaším avatarem což vám usnadní rozeznat na jakém účtu jste přihlášení. V některé z příštích verzí se navíc půjde přihlásit pod více účtů najednou.

twitter-2-update-5

Optimalizace výkonu – zapracovalo se samozřejmě také na optimalizaci kódu aplikace, která ještě zvýšila rychlost a stabilitu aplikace.

Nový Twitter for BlackBerry v2.0 beta můžete stáhnout na BlackBerry Beta Zone. Pokud nejste členem Beta Zone, návod jak se jím stát naleznete v sekci FAQ.

Zdroj: Inside BlackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..