Novinky

Update: Foursquare for BlackBerry v3.0 Alpha s integrací BBM

Aplikace Foursquare je velice oblíbená mezi všemi uživateli, kteří hledají zajímavá místa, restaurace, obchody, divadla a podobně. Její velkou výhodou je, že nová místa přidávají samotní uživatelé, takže se databáze míst velmi rychle rozrůstá. Nyní byla uvolněna nejnovější verze v3.0 v alpha testování, která přináší podporu BBM Social Platform.

→Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

BBM Social Platform je nová funkce, kterou mohou využívat vývojáři aplikací. Díky této funkci můžete přímo z aplikace sdílet informace s kontakty z vašeho BBM. A právě to je hlavní novinky nové verze Foursquare for BlackBerry v3.0.

Foursquare_3.0_Alpha (1)Foursquare_3.0_Alpha (2)

Kromě přidání BBM Social Platform se samozřejmě přináší nová verze i další drobnosti. Je mezi nimi například trochu vylepšené uživatelské prostředí nebo vylepšená funkce Explore. Aplikace Foursquare for BlackBerry v3.0 Aplha si můžete stáhnout na odkazu http://foursquare.com/blackberry/alpha.

Jedná se přímo o odkaz na instalační soubor, takže jej zadejte přímo do prohlížeče vašeho BlackBerry. Aplikace je v alpha verzi, takže ji instalujete na vlastní nebezpečí.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..