BlackBerry Aplikace

Update: Facebook for BlackBerry 1.9.0.28

V RIMu nám přichystali malý update pro oblíbenou aplikaci Facebook for BlackBerry. Nová verze 1.9.0.28 odstraňuje hlavně některé bugy. Které přesně to jsou?

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Oprava upozornění emailem

Pokud jste si zapnuli upozorňování emailem na Facebook.com přes počítač a  poté se na BlackBerry odhlásili a přihlásili, emailová upozornění se deaktivovala. V nové verzi je tento bug opraven a vaše nastavení emailových upozornění zůstanou zachována.

Dotazování na pozadí

Pokud jste si nastavili upozorňování na pozadí na Nikdy, po odhlášení a přihlášení se nastavení samo přenastavilo na 10 min. V nové verzi je tento bug opraven.

Zamrznutí při nahrávání fotografie

Někteří uživatelé se mohli setkat s tím, že aplikace při nahrávání fotografie přímo ze složky Media občas zamrzla. Tento problém byl opraven a uživatelé by tak nyní neměli při nahrávání fotografií narazit na žádný problém.

Nový Facebook for BlackBerry 1.9.0.28 můžete stáhnout na BlackBerry AppWorld. Ten by vás měl i sám upozornit na update aplikace, pokud již máte nainstalovanou starší verzi.

Jestliže nemáte aktivní BIS, tak v sekci BlackBerry Downloads naleznete ke stažení poslední verzi Facebook for BlackBerry 1.6.0.22, která funguje bez BIS.

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..