BlackBerry Aplikace

Update: Evernote 3.2.333 Beta přináší možnost offline poznámek

Máte rádi ve svých poznámkách pořádek? Pak jistě znáte multiplatformní aplikací Evernote, díky které můžete sdílet poznámky mezi několika zařízeními a mít tak vždy aktualizovaný seznam po ruce. Nejnovější verze Evernote 3.2.333 Beta navíc přináší opravu několika bugů a nově také možnost pracovat offline.

→Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Pokud aplikaci Evernote používáte tak jistě víte, že je dostupná pro širokou škálu zařízení. Nedávno byla dokonce vydána verze Evernote for BlackBerry Playbook, o které jsme vás informovali na BlackBerryCzech.

Evernote01Evernote04Evernote05

Vývojáři nyní poskytli k testování nejnovější beta verzi Evernote 3.3.333 Beta, která přináší nové možnost spravování poznámek offline. Funkčnost je přesně taková jakou byste očekávali. Všechny poznámky, které máte online se stáhnou do vašeho zařízení a vy si je tak můžete procházet bez nutnosti připojení k internetu. A funguje to také opačně. Když v aplikaci vytvoříte poznámku tak se uloží do zařízení a synchronizace se serverem Evernote proběhne až ve chvíli kdy máte dostupné internetové připojení.

Myslím, že tato funkce mnoha lidem chyběla a určitě vás potěší. Aplikace Evernote 3.3.333 Beta stahujte na forum.evernote.com. A malá poznámka na závěr – pokud vlastníte BlackBerry Bold OS6, pak stáhněte verzi pro Torch OS6. ;)

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..