BlackBerry Aplikace

Update: Angry Farm v1.1.18 přináší ukládání na paměťovou kartu

Pokud patříte mezi hráče, kteří si zamilovali populární hru Angry Farm, pak vás jistě potěší nejnovější update. Před pár dny jsme vás informovali o updatu, který přinesl 50 nových levelů. Celkem tak Angry Farm momentálně nabízí 130 levelů, ve kterých musíte porazit zlé lišáky pomocí rozzlobených krav, koz, slepic a prasat. A aby jste se nemuseli bát, že přijdete o 129 dohraných 129 levelů, můžete si nyní svůj postup uložit na paměťovou kartu.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Angry-Farm-BlackBerry

Farmář odjel a na farmu začala okupovat horda hladových lišáků. Pomozte rozzlobeným zvířátkům získat svou farmu zpět z drápů zlých lišáků. Zvířátka jsou vybavena katapultem a létají vzduchem aby prorazila obranné stavby zlých lišáků… Toto je začátek příběhu skvělé hry, která se inspirovala u legendárního titulu Angry Birds. Hra Angry Farm od společnosti Smarter Apps vám nabídne mnoho skvělé zábavy a BlackBerryCzech vám nabízí 10 kopií této hry zdarma. (čtěte kompletní recenzi).

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..