BlackBerry Aplikace

Update: Angry Farm v1.1.18 přináší ukládání na paměťovou kartu

AngryFarm_icon

Pokud patříte mezi hráče, kteří si zamilovali populární hru Angry Farm, pak vás jistě potěší nejnovější update. Před pár dny jsme vás informovali o updatu, který přinesl 50 nových levelů. Celkem tak Angry Farm momentálně nabízí 130 levelů, ve kterých musíte porazit zlé lišáky pomocí rozzlobených krav, koz, slepic a prasat. A aby jste se nemuseli bát, že přijdete o 129 dohraných 129 levelů, můžete si nyní svůj postup uložit na paměťovou kartu.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Angry-Farm-BlackBerry

Farmář odjel a na farmu začala okupovat horda hladových lišáků. Pomozte rozzlobeným zvířátkům získat svou farmu zpět z drápů zlých lišáků. Zvířátka jsou vybavena katapultem a létají vzduchem aby prorazila obranné stavby zlých lišáků… Toto je začátek příběhu skvělé hry, která se inspirovala u legendárního titulu Angry Birds. Hra Angry Farm od společnosti Smarter Apps vám nabídne mnoho skvělé zábavy a BlackBerryCzech vám nabízí 10 kopií této hry zdarma. (čtěte kompletní recenzi).

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.