BlackBerry Aplikace

Update Angry Farm v1.1.11: opravené bugy a 30 nových úrovní

Společnost Smarter Apps vypustila do světa novou aktualizaci oblíbené hry Angry Farm pro BlackBerry, remaku legendárních Angry Birds známých z Androidu a iOS. Nová verze přnáší hlavně opravené bugy, lepší optimalizaci kódu a především 30 nových úrovní, které se vám budou snažit opět trochu pocuchat nervy.

AngryFarm_01AngryFarm_05

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Podrobnou recenzi hry Angry Farm jste si mohli přečíst na BlackBerryCzech před pár týdny. Zde je krátký popis:

Farmář odjel a na farmu začala okupovat horda hladových lišáků. Pomozte rozzlobeným zvířátkům získat svou farmu zpět z drápů zlých lišáků. Zvířátka jsou vybavena katapultem a létají vzduchem aby prorazila obranné stavby zlých lišáků… Toto je začátek příběhu skvělé hry, která se inspirovala u legendárního titulu Angry Birds. Hra Angry Farm od společnosti Smarter Apps vám nabídne mnoho skvělé zábavy a… (číst více)

Stáhnout aplikaci Angry Farm můžete na BlackBerry App World, pokud již máte aplikaci zakoupenou, tak aktualizace je samozřejmě zdarma.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..