Novinky

Uniklý slide T-Mobile US slibuje BlackBerry Bold Touch již v květnu/červnu

Přímo z T-Mobile US na svět pronikl slide, který zobrazuje letošní plány T-Mobilu s GSM zařízeními BlackBerry. Před nějakým časem unikly podobné slidy, které se týkaly CDMA zařízení. Ty však pro nás nemají žádný význam, zpráva o GSM zařízeních je už o poznání zajímavější. BlackBerry Bold Touch (Dakota) by například měl dorazit již na přelomu května a června.

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Kromě modelu Bold Touch si na harmonogramu můžeme všimnout také Playbooku umístěného zhruba do dubna. Předchozí spekulace o uvolnění Playbooku 10. dubna tak nyní vypadají o trochu pravdivěji.

Dále zde nalezneme model BlackBerry Apollo (Next-gen Curve), které by se podle harmonogramu mělo na trh dostat kolem července. No a jako poslední si vidíme model BlackBerry Torch 2. U něj si však musíme všimnout poznámky under consideration, což znamená, že se o něm teprve uvažuje nebo je v jednání.

Harmonogram se zabývá hlavně druhým čtvrtletím 2011 a nejspíš z tohoto důvodu na něm nejsou vidět modely BlackBerry Storm 3 (Monaco) či BlackBerry Curve Touch (Malibu). U modelu Storm 3 je to však přecejen trochu překvapující, protože CDMA verze by se měla dostat na svět ve třetím kvartálu. A pokud bychom vzali v potaz, že GSM verze jsou vždy vydané dříve, neměl by Storm 3 v tomto harmonogramu chybět. Ale doplňuji, že se jedná o slide T-Mobilu, takže s ním také nemusí vůbec počítat.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

 1. No, už se Dakoty ani Playbooku nemůžu dočkat. Jen aby to pánové z RIMu neprokoučovali. iPad2 už je na světě, dnes jsem viděl info o Samsungu Galaxy Pro, což je obdoba Dakoty. Jen aby všichni fanoušci ostružiny byli trpěliví.

  1. Samsung Galaxy Pro je pěkně hnusnej…hlavně po designový stránce. Navíc Android není dělaný pro taková zařízení nehledě na to, že s výkonem to u Galaxy Pro bude pěkně bledý. Když totiž dáš BBOS na procík 628 MHz, tak běží krásně. Když ale dáš Android na něco s taktem menším 1 GHz, tak je to nepoužitelný.
   Co se iPadu týče…nevidím jediný důvod ke koupi. Kdybych toužil po jablku, vezmu iPad první generace, protože nabídne to samé.

   1. Souhlas, já neřešil technicjé detaily, jen, že BB prezentovalo příchod mobilu s dotykovým displejem a HW klávesnicí. A najednou tu je takový mobil, ale od Samsungu.
    iPad bych si taky nekoupil, jen už jsem dost netrpělivý, až konečně vydají Playbook, fakt se na něj moc a moc těším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..