BlackBerry Playbook

Uniklé screenshoty BlackBerry Tablet OS 2.0 ukazují email, BBM a Android Player

Zdá se, že věci kolem velkého updatu pro BlackBerry Tablet OS se konečně daly do pohybu. Na internet uniklo několik fotografií, které zachycují obrazovku tabletu BlackBerry Playbook s novou verzí operačního systému. Podle snímků se máme skutečně na co těšit.

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Na screenshotech si můžeme prohlédnout jedny z hlavních novinek, které nám nový BlackBerry Tablet OS 2.0 přinese. Pravděpodobně nejočekávanější jsou emailový klient, kalendář a aplikace kontaktů. Ze screenshotů můžeme vidět, že každá z těchto aplikací jednotlivě půjde synchronizovat s některým z účtů – ať už je to Exchange, ActiveSync, IMAP, POP nebo sociální sítě jako Facebook, Twitter či LinkedIn.

BB_Tablet_OS_2.0 (1)BB_Tablet_OS_2.0 (2)BB_Tablet_OS_2.0 (4)

Čeho si můžeme ještě všimnout je ikonka zeleného robota úplně vlevo. Víme tedy jak bude vypadat Android Player ovšem s tím přichází i malá nepříjemnost. Momentálně se totiž spekuluje o uvolnění BlackBerry Tablet OS 2.0 v průběhu září, čemuž napomáhají také tyto fotografie. Ovšem v souvislosti s Android Playerem vydal RIM prohlášení, že jej můžeme očekávat až koncem roku. Snad to nebude znamenat, že se kvůli Android Playeru opozdí samotné uvolnění nového OS.

BB_Tablet_OS_2.0 (3)BB_Tablet_OS_2.0 (5)BB_Tablet_OS_2.0 (6)

A na závěr ještě maličkost. Všimli jste si ještě něčeho podivného na fotografii domovské obrazovky s aplikacemi? Všimněte si, že aplikace BB Bridge jsou šedé, tudíž je Bridge odpojený. Ale v horní řadě zůstává aktivní ikonka BlackBerry Messengeru. Znamená to tedy, že Playbook dostane vlastní BBM? Jak přesně by to RIM vyřešil zatím není známé, počkejme si na další detaily, které na sebe určitě nenechají dlouho čekat.

Zdroj: BerryReview, CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Dovoluji si hnidopišsky upozornit na chybu z překladu…. ať už je to Exchange, ActiveSync, IMAP, POP nebo sociální sítě jako Facebook, Twitter či LinkedIn.

    Správně je to bez té čárky mezi Exchange a ActiveSync :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..