BlackBerry Aplikace

Twitter 1.1.0.13, Facebook 1.9.1.5, Docs2Go 3.0.0.21: uniklé aplikace z BlackBerry® 6.1

Na internet již pronikly první ROM operačního systému BlackBerry® 6.1 a právě z těchto zdrojů se podařilo vyextrahovat nejnovější verze velice oblíbených aplikací pro BlackBerry® Facebook, Twitter a Documents To Go. Jaké novinky přesně nové verze přinášejí je zatím nejasné, pokud však něco objevíte, určitě se s námi podělte.

Nesmím zapomenout na pár důležitých bodů. Všechny tři uniklé aplikace fungují POUZE v OS BlackBerry® 6 a vyšším. Na nižším OS to ani nezkoušejte, nejde to!

Pokud by po Vás aplikace Facebook chtěla zadat licenční kód (vypadá to, že někomu to jde i bez něj), zadejte kód, který jste obdrželi v emailu s poslední beta verzi Facebooku z beta zone. Pokud na beta zone nejste nebo jste Facebook netestovali, pak máte bohužel smůlu.

Chcete se zaregistrovat na BlackBerry® Beta Zone? Bohužel si jistě všimnete, že pokud se zkusíte zaregistrovat, tak Vám to nebude povoleno – v České republice to není možné. Ovšem lze to obejít. Stačí k tomu jednoduchá věc – program na změnu IP adresy, pomocí které si bude web myslet, že jste například z USA. Já jsem použil program Hide IP NG. Po změně IP adresy již bude registrace povolena. Další možnost, jak se zaregistrovat na BlackBerry Beta Zone je použít proxy server jako je například stránkahttp://vectroproxy.com/.

TwitterIconfacebook-iconDocsToGo

Twitter for BlackBerry, Facebook for BlackBerry a Documents To Go – sada skvělých aplikací pro BlackBerry

OTA download (na odkazy klikněte v prohlížeči Vašeho BlackBerry® – mobilní verze serveru http://m.blackberryczech.cz):

*Poznámka: Jedná se o neoficiální verzi aplikací a jejich instalace a používání je na Vaši vlastní odpovědnost. Server BlackBerryCzech nezodpovídá za případné poruchy či jakékoliv další závady způsobené požíváním či neodbornou instalací těchto aplikací.

Zdroj: PocketBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..