BlackBerry Aplikace

Santa Dash: nová hra od Smarter Apps zdarma ke stažení

Přivítejte advent vánočně laděnou hrou, kterou vývojáři ze Smarter Apps vydali před několika dny. V BlackBerry App World asi můžete zdarma stáhnout hru Santa Dash, jednoduchou vánoční arkádovku s možností hrát online přes BBM.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

I když v naší české kotlině děti každý rok čekají na ježíška a ne na Santa Clause, americký vliv je velmi silný, a tak se i u nás objevují na každém rohu vypasení mužíčci v červeném kabátu s bílým plnovousem. Cíl nové hry Santa Dash je jednoduchý – pomoct Santovi rozvézt co nejvíce dárků hodným dětem.

Santa_Dash_1Santa_Dash_2

Jedná se o jednoduchou arkádovku kde pod lyžemi sání Santa Clause ubíhají střechy domů a vy musíte pomocí soba Rudolfa přeskakovat ze střechy na střechu. Postupně se zvyšuje rychlost jakou jedete, pro zpomalení můžete využít vánoční stromky nebo hromady sněhu. Cukrové špalky a sušenky naopak vaší rychlost zvýší.

Santa_Dash_3Santa_Dash_4Santa_Dash_5

Můžete také využít nové BBM Social Platform a hrát proti svým přátelům na BBM. Své nejvyšší dosažené skóre pak máte možnost sdílet na Facebook, Twitter nebo emailem.

Hru Santa Dash můžete stáhnout zdarma v BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..