PlayBook Aplikace

Rozdáváme 10 kopií aplikace InstaPhoto pro BlackBerry, skvělého editoru obrázků (Vyhlášení)

Před pár dny jste si na BlackBerryCzech mohli přečíst malé preview aplikace InstaPhoto od vývojářů Smarter Apps. Byla určená pro tablet BlackBerry Playbook ovšem vývojáři nelenili a portovali tuto šikovnou aplikaci i na menší displeje našich smartphonů BlackBerry. Zasoutěžte si s BlackBerryCzech o 10 kopií této aplikace.

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Sháníte šikovný editor obrázků pro váš telefon? Pokud ano, tak by se vám mohla zalíbit nejnovější aplikace od vývojářů Smarter Apps, kteří se zapsali do širšího povědomí především předělávkou slavné hry Angry Birds z prostředí farmy – Angry Farm. Jejich nový výtvor s názvem InstaPhoto má však trochu jiné zaměření.

Jak tuto aplikaci popsat? Umožňuje vám editovat obrázky a fotografie přímo ve vašem BlackBerry rychle a pohodlně. Nepotřebujete počítač, náročný software ani nic podobného. Přímo ve vašem telefonu můžete vytvořit velmi zajímavé obrázky pomocí 25 efektů, které aplikace InstaPhoto nabízí.

screenshot_5screenshot_1

Můžete si vybrat nejrůznější efekty, kterými oživíte své fotografie. Kromě standardních efektů jako je černobílá nebo sepia nabízí InstaPhoto také zajímavosti jako například HUD – pohled, který se nabízí pilotům stíhacích letounů. Dále je tu například efekt 1962 vytvářející dojem starého černobílého filmu, efekt Noir, který zvýrazňuje černou nebo pohled skrze hledáček zrcadlovky. Díky malým náhledům můžete okamžitě vidět výsledek jednotlivých efektů ještě před tím, než začnete renderovat kompletní obrázek.

Aplikaci naleznete v obchodě BlackBerry App World a to téměř pro všechny modely BlackBerry včetně tabletu PlayBook za jednotnou cenu 54 Kč. BlackBerryCzech vám však nabízí 10 kopií této aplikace zdarma. Jediné co musíte udělat je zanechat komentář pod tímto článkem. Zanecháním komentáře se zúčastníte slosování o 10 kopií této hry zdarma, které proběhne koncem týdne. Výherci budou kontaktování emailem, proto si zkontrolujte své emailové adresy ve vašem profilu na BBCzech.

Vyhlášení

Konec týdne je tady a tak nám nezbývá než vyhlásit 10 vítězů kopie aplikace InstaPhoto for BlackBerry, o které si můžete přečíst výše. Bez dlouhého otálení, zde jsou vítězové:

Martin Hansgut

oddysse

toni.pazzo

henatko

banan16

Viktor Zerzan

jaryk66

quest987

dope

diorellax

Všem vítězům srdečně blahopřejeme a doufáme, že si aplikaci patřičně vychutnají.

Detaily ohledně výhry zašleme během zítřka na emaily, které máte uvedené v profilu. Doporučujeme je pro jistotu zkontrolovat. Ještě jednou blahopřejeme a u příští soutěže opět nashledanou.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

28 Comments

  1. Zajímavá aplikace, nemohl jsem se přestat smát při pohledu na úpravu nazvanou Retro Poster ;-) Taky by mě zajímal pohled, který se zobrazuje pilotům stíhaček… hehe

  2. editace obrázků přímo v telefonu je dobrá věc pokud potřebujete na dovolené upravit fotku a někomu ji rovnou poslat aniž by jste ji museli tahat do počítače. Určitě doporučuji všem fotografickým nadšencům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..