Novinky

RIM potvrdil, že nebude portovat BBM na jiné platformy

Před nějakým časem se vyskytlo pár informací o údajné portaci oblíbeného kecálku BlackBerry Messenger na další platformy mimo BlackBerry. Jednalo by se především o PC a operační systémy Android a iOS. Mnoho lidí se radovalo, mnoho nechápalo důvod, proč by měl RIM něco takového dělat. RIM však potvrdil, že žádné plány na portaci BBM na jiné platformy nemají.

Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=MOmmRyxiTNE

Na setkání vývojářů při akci BlackBerry World byla jedna z prvních otázek mířena právě na migraci BBM na další platformy. Mike Kirkup z RIMu se vyjádřil, že RIM v žádném případě neplánuje portaci BBM. Jedním z hlavních důvodů je prý to, že BBM je klíčovou vlastností zařízení BlackBerry, která mnoho uživatelů u BlackBerry drží a další spousty uživatelů k BlackBerry přivádí.

Jaký na to máte názor vy? Chtěli byste aby byl BBM dostupný i na ostatních zařízení nebo by poté ztratil svou exkluzivitu?

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

  1. To je škoda, těšil jsem se, že v BlackBerry budu mít jen BBM a nic víc. Ne všechny známí přesvědčím o nákupu BB a tak musím mít těch kecálků víc. To by byla panečku výdrž, kdyby mi stačil jen BBM na komunikaci.

  2. Bylo by to zajímavý kdyby to udělali… mohli udělat osekanou verzi pro ostatní a byla by to paráda mít všechny v BBM…

  3. Já jsem za to rád, je fakt že BBM patří k jedné z vymožeností, kvůli které je BB vyjímečné. Kdyby byl byl i na jiných platformách, BB by se tak neprodávalo, podle mě…

  4. Me osobne by stacilo,pokud by do BBM bylo mozne pridat kontakty z jinych IM systemu. Nepotreboval bych mit BBM na PC, ale nemuset do BB instalovat dalsi aplikace pro IM by bylo super.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..