Web News

Report z 2. srazu fanoušků BlackBerry

Ve středu 23. listopadu 2011 se konal již druhý sraz fanoušků BlackBerry pod záštitou serveru BlackBerryCzech. Sraz se konal v restauraci Chapadlo v Praze, Nuslích a je potřeba říci, že se opravdu povedl. Dorazilo téměř 30 lidí což se dá považovat za velmi zajímavé číslo, nechyběly nejnovější modely BlackBerry včetně modelu Bold 9790 ani další nejrůznější hračky. A zlatý hřeb večera? Soutěž o BlackBerry Bold 9780.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Předem bych chtěl velmi poděkovat všem zúčastněným, kteří na sraz dorazili. Díky Vám byl celý večer skutečně povedený, diskutovalo se o všem možném – ať už se jednalo o současnou a budoucí situaci BlackBerry v Čechách nebo o jiné technologie, sport a tak dále.

Sraz_listopad_2011 (1)Sraz_listopad_2011 (3)Sraz_listopad_2011 (2)

Jak to na srazu vypadalo se můžete podívat na webovém albu Picasa na sérii fotografií ze srazu. Mohli jste vidět všechny nové modely BlackBerry, konkrétně modely Bold 9900, Torch 9810, Torch 9860, Curve 9360 a také naprostou novinku BlackBerry Bold 9790! Mimochodem skutečně povedený telefon, brzy se můžete těšit na video-pohled.

Sraz_listopad_2011 (4)Sraz_listopad_2011 (5)Sraz_listopad_2011 (6)

Zlatým hřebem večera však byla soutěž pro všechny účastníky srazu. Šlo hlavně o to správně si tipnout hmotnost kompletního balení BlackBerry Bold 9780. Balení vážilo 435 gramů a přesně na gram se trefil Robert Mašinda, který tak získal zmíněný telefon. Dále se soutěžilo o slevové kupony do ShopBlackBerry.cz, termohrnky BlackBerry, trička, tašky a další drobnosti spojené s BlackBerry.

Závěrem bych chtěl poděkovat Luboši Hrstkovi a Petru Němcovi za pomoc s přípravou srazu. Dále Miroslavu Rechovi ze společnosti Consito, kolegům ze ShopBlackBerry, vinařství Tomčala a Janu Čachotskému, NejHygiena za ceny do soutěže.

Byli jste na srazu? Pokud ano, podělte se o své zážitky v komentářích pod článkem.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..