Články & Recenze

Recenze GelaSkinu pro BlackBerry Playbook, vyhlášení soutěže!

Jistě také občas přemýšlíte jak trochu odlišit svou elektroniku od ostatních něčím, co by vás vystihovalo, co by vás inspirovalo. Ať už se jedná o telefon, tablet, čtečku nebo notebook, díky GelaSkinům můžete právě této personalizace docílit. My si v dnešní recenzi ukážeme GelaSkin Golfer pro BlackBerry Playbook a také si trochu zasoutěžíme.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Vyhlášení soutěže o folii GelaSkin

V neděli nám skončila soutěž o folii GelaSkin pro Vaše elektronické zařízení dle vlastního výběru. Soutěž byla pořádána ve spolupráci s e-shopem GelaSkiny.cz a vítěz vyhrává GelaSkin dle vlastního výběru právě z tohoto e-shopu. A výhercem se stává:

Vladimír Šimulčík

Výherci srdečně blahopřejeme a ostatním soutěžícím přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích. Zasoutěžit si můžete již 23. listopadu, kdy se bude v Praze konat 2. sraz fanoušků BlackBerry. Hlavní cenou v soutěži bude nový smartphone značky BlackBerry a nebudou chybět ani další ceny. Více info zde.

 

Recenze

Možná jste už mnohokrát viděli nejrůznější samolepky na zařízení, které přístroji zapůjčovali nejrůznější barvy, motivy nebo kresby. Podobné samolepky jsou také GelaSkiny, ovšem s malým rozdílem. GelaSkiny fungují a hlavně vydrží.

Před testováním tohoto skinu jsem měl trochu strach hlavně z použitého materiálu. Přecijen folie přilepená na zařízení, které několikrát denně vyndavám z pouzdra dostává pořádně zabrat. Mé obavy se naštěstí nepotvrdili a materiál se ukázal jako velmi odolný. Sám výrobce jej prezentuje takto:

Po mnoha výzkumech jsme vybrali nejlepší dostupný materiál. Zdokonalená 3M adhezivní vrstva obsahuje patentovanou mikro strukturu, která zabraňuje tvorbě bublin a umožňuje snadnou aplikaci a čisté odstranění skinu i po několika letech používání.

Tento fakt mohu s čistým svědomím potvrdit a i po několika týdnech není problém GelaSkin odlepit a nalepit znovu a znovu. Použitý materiál totiž není obyčejná folie, podobá se spíše tenké plachtě. Ve folii je totiž jasně patrná mřížka vláken, která celou folii značně zpevňuje. Také proto se nestane, že se vám například při odlepování roh “roztáhne” a folie bude potom “křivá”.

GelaSkin_Golfer_pro_PB (2)GelaSkin_Golfer_pro_PB (1)GelaSkin_Golfer_pro_PB (3)

Na testování jsem si vybral GelaSkin s motivem golfového míčku, ale možných grafických vzorů jsou stovky, stačí si vybrat – www.gelaskiny.cz. Ke každému designu si můžete také stáhnout odpovídající tapetu, která GelaSkin “doplní”  i přes displej. GelaSkin se mi podařilo nalepit hned napoprvé a naprosto bez problémů, manipulace s ním je skvělá. Na tablet padl skvěle a také dobře vypadá.

GelaSkin_Golfer_pro_PB (4)GelaSkin_Golfer_pro_PB (5)GelaSkin_Golfer_pro_PB (6)

Tloušťka folie je cca desetina milimetru, a tak nikde nevytváří žádné výrazné hrany. Toho si ostatně můžete všimnout na samotných fotografiích. Bál jsem se o použitelnost dotykového rámečku u Playbooku, ale mé obavy se naštěstí nepotvrdily. Rámeček je plně funkční.

GelaSkin_Golfer_pro_PB (8)GelaSkin_Golfer_pro_PB (9)GelaSkin_Golfer_pro_PB (10)

GelaSkiny jsou dostupné pro širokou škálu elektroniky od telefonů, přes tablety a čtečky až po mp3 přehrávače nebo notebooky. Vybrat si můžete ze stovek designů a objednat si můžete dokonce i vlastní design. Pro více informací navštivte www.gelaskiny.cz.

A na závěr ještě něco pro naše čtenáře. Zasoutěžte si s BlackBerryCzech o GelaSkin pro své zařízení dle vlastního výběru. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Kolik stojí GelaSkin Golfer pro BlackBerry Playbook na stránkách GelaSkiny.cz?

Správnou odpověď zašlete, prosím, na emailovou adresu soutez@blackberryczech.cz, jako předmět emailu uveďte GelaSkin. Odpovědi zasílejte do neděle 6. listoapdu 2011. Vyhlášení proběhne na začátku příštího týdne a výherce získá GelaSkin podle vlastního výběru.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..