Novinky

První oficiální fotografie BlackBerry Torch 9810 a Torch 9850, představení se blíží

V posledních hodinách se vyrojilo na internetu hned několik informací, které vedou k jediné události – oficiálnímu představení nových modelů BlackBerry Torch 9810 a BlackBerry Torch 9850. Nové dotykovky od RIMu budou představeny každým dnem, možná dokonce každou hodinou.

Vůbec první náznak, že se bude dít něco neobvyklého se objevil na sociální síti Twitter. Společnost RIM, která komunikace se svými uživateli právě skrze Twitter velmi hojně využívá, totiž zveřejnila příspěvek naznačují významnou událost.

Tento příspěvek byl zveřejněn včera a říká jediné – dnes bychom se měli dočkat nových zařízení BlackBerry s operačním systémem BlackBerry 7!

Další impuls na sebe nenechal dlouho čekat a na oficiálních stránkách BlackBerry.com se objevily 3 modely BlackBerry v seznamu kompatibilních zařízení. Konkrétně se jedná o modely Torch 9810, Torch 9850 a Torch 9860.

No a poslední příznak? Uniklé oficiální snímky obou výše zmiňovaných modelů. Připomeňme si některá známá fakta. BlackBerry Torch 9810 je nástupcem oblíbeného Torch 9800. Nabídne opět výsuvnou klávesnici, naprosto totožný design (až na barvy), ale také mnohem lepší hardwarovou výbavu. V té nalezneme například 1,2GHz procesor, 768 MB paměti RAM, 8 GB vnitřní paměti nebo 3,2 palcový dotykový displej s rozlišením 640 x 480 pixelů. Model Torch 9850/9860 nabídne takřka shodnou hardwarovou výbavu ovšem s jedním rozdílem – jedná se o plně dotykový telefon, vůbec první svého druhu v portfoliu RIM. Chybí totiž displej SurePress, který byl u modelů Storm často chválený i zatracovaný, a tak se budete muset spokojit pouze s klasickým kapacitním dotykovým displejem.

Zdroj: CB, PocketNow

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..