Web News

Pozvánka na 2. sraz fanoušků BlackBerry (aktualizováno)

Všechny čtenáře BlackBerryCzech zveme na již druhý sraz fanoušků zařízení BlackBerry. Minulý sraz se i přes nižší účast opravdu vydařil a doufáme, že tento jej ještě překoná. A připravili jsme si pro vás i jedno neodolatelné lákadlo – soutěž o nový smartphone BlackBerry. Pěkný dárek, takhle před vánoci, co myslíte?

→Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Aktualizace

Rádi bychom Vám oznámili místo v pořadí 2. srazu fanoušků BlackBerry. Je zarezervovaný salonek v “Restaurace Chapadlo” v Nuslích:

Restaurace Chapadlo
Nuselská 242/44
Nusle, Czech Republic

GPS – Loc: 50°3’42.72″N,14°26’43.45″E

Odkaz na mapu

Na místo se dostanete tramvají číslo 11 například ze stanic I.P. Pavlova nebo Muzeum do stanice Horky.

 

Na srazu bude probíhat soutěž o hodnotné ceny. Hlavní cenou bude nový smartphone BlackBerry Bold 9780, který do soutěže věnovala společnost Consito. Dále se můžete těšit na poukázky do ShopBlackBerry.cz, volné VIP lístky na hokejové utkání pražské Slávie a další drobné ceny.

 

Potvrďte, prosím, svou účast do pondělí 21. listopadu 2011 buď na Facebooku (událost zde) nebo emailem na adresu “sraz@blackberryczech.cz”. Budeme se těšit a doufáme, že se dostavíte v hojném počtu. :)

Původní informace

Sraz se bude konat 23. listopadu v Praze (místo bude upřesněno na začátku týdne). Doufáme, že se dostavíte v hojném počtu a v dobré náladě. První sraz uskutečněný v červnu se velmi povedl, na fotografie se můžete podívat zde: http://goo.gl/QGisu. Kuriozitou bylo 6 tabletů BlackBerry Playbook v době, kdy nebyly v Evropě k dostání.

Sraz_BB_17.6.2011 (34)Sraz_BB_17.6.2011 (28)Sraz_BB_17.6.2011 (6)

Na 2. srazu pro Vás máme přichystanou také jednu novinku. Přímo na srazu proběhne soutěž o nový smartphone BlackBerry a další věcné ceny. Nový telefon před vánoci se určitě hodí, co říkáte?

Vlastnit BlackBerry rozhodně není podmínkou pro účast na srazu. Přineste s sebou jakoukoliv elektroniku nebo zařízení, kterým se chcete pochlubit. Debatujte o novinkách, platformách a zařízeních…zkrátka si sraz naplno užijte a seznamte se novými lidmi, kteří mají podobné zájmy jako Vy.

Událost byla vytvořena na Facebook stránce BlackBerryCzech, zde: http://www.facebook.com/event.php?eid=157905647639383

Pokud Facebook nemáte, pak v případě zájmu potvrďte účast na emailovou adresu “sraz@blackberryczech.cz” a do předmětu napište “Sraz 23.11.2011”.

Budeme se na Vás těšit :)

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

  1. Už na první sraz jsem se chystal, ale byl jsem mimo Prahu, teď budu zase mimo ČR. Ach jo, škoda, snad se mi to podaří do třetice. Přeji pěknou zábavu.

  2. Bohužel, středa je pro mě poměrně nešťastný den. Takže akorát posílám pozdrav z Ostravy a užijte si to! ;-)

  3. Nebylo by lepší takovouto akci pořádat spíše o víkendu? Někteří to nemaj zrovna blízko, a navíc ráno vstávaj do práce… :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..