Novinky

Portování Android aplikací do Playbooku je otázka pár minut díky BlackBerry Packager for Android

DevCon 2011 nám právě dnes začíná a chystá se na nás velká spousta novinek. Dnes RIM vypustil do světa instruktážní videa týkající se portování Android aplikací pro BlackBerry Playbook a jeho Android player. Celý proces je díky nástrojům BlackBerry Packager for Android a BlackBerry Plug-In for ADT otázkou několika minut, v ideálním případě dokonce sekund.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Ve videu nám zástupce vývojářského týmu RIM vysvětlí, jak jednoduše portovat vaší aplikaci ve formátu APK do formátu BAR díky nástroji BlackBerry Packager for Android. Stačí k tomu jednoduchá webová aplikace a v ideálním případě je celá portace Android aplikace na Playbook otázkou několika okamžiků.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Vlw2DRD-YAo

Pokud se o programování zajímáte trochu více, tak vás jistě potěší plugin BlackBerry Plug-In for ADT. Díky tomuto pluginu můžete přímo z vývojového prostředí kompilovat Android aplikaci pro Playbook do formátu BAR. Podívejte se na práci pluginu ve videu níže.

httpv://www.youtube.com/watch?v=62tkj53G7kU

Portace Android aplikací je, zdá se, velmi snadná. Myslíte si, že nás čeká velký boom Android aplikací na Playbooku?

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..