Přístroje & Příslušenství

OtterBox pro BlackBerry Bold 9900 online

Příchod nového BlackBerry Bold 9900 na trh se nezadržitelně blíží. Po reklamách u operátorů a uniklých náhradních dílech je tu další ukazatel – firma OtterBox, výrobce odolných krytů pro všechna možná mobilní zařízení, totiž již připravila všechny tři série svých slavných pouzder pro BlackBerry Bold 9900 – Impact, Commuter a Defender.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

OtterBox Impact

Řada Impact poskytuje zařízení BlackBerry základní ochranu díky silnému pryžovému obalu se zesílenými rohy. Není to tudíž obyčejný silikonový návlek, ale opravdové odolné pouzdro, která dokáže BlackBerry ochránit před nejedním pádem.

Bold_9900_impact_1Bold_9900_impact_2Bold_9900_impact_3

OtterBox Commuter

Řada Commuter je v lecčem podobná pouzdru Impact. Telefon je nejprve také umístěn do pryžového obalu se zesílenými rohy, ovšem celý telefon je pak ještě zasazen do kostry z pevného a odolného plastu. Tím zajistí ochranu například zádům přístroje, neboť plastová kostra výrazně zpevní celou ochranu.

Bold_9900_commuter_1Bold_9900_commuter_2Bold_9900_commuter_3

OtterBox Defender

Řada Defender je tou nejlepší ochranou, kterou můžete svému BlackBerry nabídnout. Telefon se nejprve umístí do kostry z pevného a odolného plastu, která je vytvořena přesně na míru pro dané zařízení. Na celý přístroj včetně kostry se poté navlékne pryžová návlek, který chrání zařízení před nárazy. Tímto pouzdrem ochráníte vaše BlackBerry jak nejlépe je to jen možné, ovšem daní za ochranu bude větší velikost a hmotnost přístroje.

Bold_9900_defender_1Bold_9900_defender_2Bold_9900_defender_3

OtterBox tedy už očividně zareagoval na blížící se vstup modelu Bold 9900 na trh a připravil pro nové majitele kompletní řadu ochranných pouzder pro tento model. Pokud máte zájem o pouzdro OtterBox i pro svoje zařízení, navštivte eshop ShopBlackBerry.cz a najděte si pouzdro podle svých potřeb.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..