BlackBerry Playbook, Novinky

Oficiální vyjádření RIM ohledně vadných kusů BlackBerry Playbook

Před pár dny se na internetu objevila uniklá interní zpráva ohledně vadných kusů tabletu BlackBerry Playbook. Mělo se jednat údajně o necelou tisícovku kusů, které obsahovaly nějakou závadu, kvůli které měly být stažené z prodeje. Závada nebyla přesně známá, ovšem RIM vydal oficiální stanovisko, kde celou situaci osvětluje a nemusíte se bát – nic vážného se neděje.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

PlayBook_edited9PlayBook_edited7PlayBook_edited3

RIM zjistil, že přibližně tisícovka tabletů BlackBerry Playbook (16GB verze) bylo dodáno s verzí operačního systému, který nebyl schopen nahrát úvodní obrazovku nastavení.

Většina postižených zařízení je stále v distribučních kanálech a tudíž se nestačila dostat ke koncovým zákazníkům. RIM tyto modely nahrazuje novými.

V malém počtu případů, kdy zákazník zakoupil vadný kus Playbooku, který není schopen načíst úvodní obrazovku nastavení, se mohou zákazníci obrátit přímo na RIM.

Vidíme, že se tedy nejedná o žádné zásadní vady, ale hlavně – že se tyto kusy nedostaly mezi zákazníky. Podle stanoviska RIMu se dá usuzovat, že vadné kusy budou rychle nahrazeny validními a zákazníci se tak nemají čeho obávat.

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..