BlackBerry Playbook, Novinky

Oficiální vyjádření RIM ohledně vadných kusů BlackBerry Playbook

PlayBook_edited3

Před pár dny se na internetu objevila uniklá interní zpráva ohledně vadných kusů tabletu BlackBerry Playbook. Mělo se jednat údajně o necelou tisícovku kusů, které obsahovaly nějakou závadu, kvůli které měly být stažené z prodeje. Závada nebyla přesně známá, ovšem RIM vydal oficiální stanovisko, kde celou situaci osvětluje a nemusíte se bát – nic vážného se neděje.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

PlayBook_edited9PlayBook_edited7PlayBook_edited3

RIM zjistil, že přibližně tisícovka tabletů BlackBerry Playbook (16GB verze) bylo dodáno s verzí operačního systému, který nebyl schopen nahrát úvodní obrazovku nastavení.

Většina postižených zařízení je stále v distribučních kanálech a tudíž se nestačila dostat ke koncovým zákazníkům. RIM tyto modely nahrazuje novými.

V malém počtu případů, kdy zákazník zakoupil vadný kus Playbooku, který není schopen načíst úvodní obrazovku nastavení, se mohou zákazníci obrátit přímo na RIM.

Vidíme, že se tedy nejedná o žádné zásadní vady, ale hlavně – že se tyto kusy nedostaly mezi zákazníky. Podle stanoviska RIMu se dá usuzovat, že vadné kusy budou rychle nahrazeny validními a zákazníci se tak nemají čeho obávat.

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.