BlackBerry Playbook, Novinky

Oficiální příslušenství pro BlackBerry® Playbook

CES nám dnes skončil a tak si jako závěrečnou vzpomínku ukážeme příslušenství, které budete moci k Playbooku pořídit. Některé kousky jsou opravdu povedené. Mým favoritem je hlavně kožená obálka.

BlackBerry® Playbook slavil na CESu obrovský úspěch. Všichni ho vychvalovali hlavně za skvělý výkon, který neměl na celém veletrhu konkurenci. A dá se očekávat i jeho velký úspěch na trhu – stále platí uvedení na trh během Q1 2011.

IMG_2665

A už nyní se můžeme podívat na některé kousky z příslušenství, které si k němu můžete pořídit. Nabíjecí stanice (nahoře) je samozřejmě nepostradatelná a umožní například pohodlné sledování filmů. K Playbooku si můžete pořídit třeba také dva druhy nabíječek – jednu malou, cestovní a druhou větší, která Vám Playbook nabije rychleji. Dále se nám na CESu ukázalo hned několik typů pouzder – od obyčejných gumových bumperů, přes neoprenové, pouzdra na zip, pouzdra, která poslouží i jako stojánek až po exkluzivní kožená pouzdra ve tvaru dopisní obálky. Ty se mi osobně zamlouvají nejvíc, protože vypadají opravdu skvěle.

IMG_2659IMG_2666

IMG_2667IMG_2661

IMG_2662IMG_2663

IMG_2664IMG_2668

IMG_2669

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..