BlackBerry Playbook

Nový BlackBerry PlayBook OS 2.0.0.6149: nový browser poráží iOS5!

Vyšla nám aktualizovaná vývojářská beta verze OS2 pro BlackBerry PlayBook. Nový BlackBerry PlayBook OS 2.0.0.6149 zatím stále nepřináší nejočekávanější novinky, přesto však update velmi potěší a to především díky optimalizovanému prohlížeči, který je lepší než kdy dříve.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

RIM nás pravděpodobně nepřekvapí dřívějším vydáním oficiální verze OS2 pro BlackBerry PlayBook, a tak se zatím musíme radovat pouze z klasických updatů. Ten nejnovější je však vcelku velký důvod k radosti, protože přináší řadu očekávaných vylepšení:

  • vylepšený prohlížeč, který nyní výkonem překonává všechny prohlížeče na ostatních tabletech, včetně iOS5. Například v testu html5test.com vybojoval 308 + 9 bonusových bodů. Apple iPad 2 s iOS5 zaznamenal 296 + 9 bonusových bodů, Android 3.2 dokonce pouze 215 +3 a nejnovější Android 4.0 pak 230 +3.
  • nově přidán Bluetooth protokol A2DP, nyní můžete k PlayBooku připojit svá Bluetooth sluchátka a jiná audio zařízení.
  • updatovaný App World, kde je nově swipe-down menu s přístupem k Nápovědě a Možnostem plateb
  • updatovaný BlackBerry Bridge
  • vylepšení v oblasti Médií

K updatu sice nevyšel žádný change-log, ale výše uvedené novinky mohu takřka všechny potvrdit. Pokud chcete vyzkoušet nový BlackBerry PlayBook OS 2, musíte zaregistrovat PIN vašeho PlayBooku na stránce https://bdsc.webapps.blackberry.com/native/beta/register/

Zdroj: BBOS

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Potvrzuji větší rychlost systému a zejména prohlížeče,domnívám se,že nyní má něco do sebe.Používím jak IPAD,tak android,ale BB Playbook má něco, co oni ne-je jednoduchý,nekomplikovaný a hlavně preju RIM,ať se nepoloží a vydrží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..