BlackBerry Aplikace

Nově se představuje i Opera Mini ve verzi 6.5

Opera Mini je jednou z alternativ jak prohlížet internetový obsah v telefonech Blackberry. Všichni víme, že defaultní internetový prohlížeč je bolavým místem telefonů od společnosti RIM a tak se tu objevuje Opera Mini ve verzi 6.5.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Novou verzi Opery Mini 6.5 stáhnete jednoduše zadáním adresy m.opera.com ve vašem Blackberry. Stránka rozpozná jednoduše váš přístroj a vy můžete obratem instalovat.

Stažení aplikace je rychlé, nicméně pokud máte nainstalovanou starší verzi 6.1, tak se restartu nevyhnete. Doposud nic nového pod sluncem, nicméně po restartu a spuštění aplikace pozoruji na svém Blackberry Bold 9900 problém s instalací. Níže uvedený obrázek mi ,,visí” na displeji více jak 10 minut. Samozřejmě v té chvíli ,,mizí” procenta baterky mílovými kroky dolů.

Také máte s Operou Mini 6.5 na jiných modelech Blackberry nebo přímo na Boldu 9900 problém s úvodním spuštěním? Podělte se s námi se svými poznatky v komentářích pod článkem.

Previous ArticleNext Article

12 Comments

  1. Komu to nejde,nainstalujte operu,spustte přez wifi nebo apn opera jděte do nastavení a přepněte na HTTP pak by to mělo fungovat v pohodě.

    1. Nevím,něco tam mají špatně ale tohle je taky official verze akorád že sprovozněná tím prvním zpusobem a pak zazálohovana. Takže ji instaluješ už nastavenou s http. ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..