BlackBerry OS

Nové ikonky oficiálního motivu z OS BlackBerry 6.1 ke stažení

Icons_OS6.1_b

Informací kolem nových zařízení BlackBerry neustále přibývá a nasvědčuje tomu i únik operačních systémů pro modely 9930 a 9850. A z jednoho z nich se mi podařilo vyextrahovat originální ikonky nového motivu pro OS BlackBerry 6.1. Můžete si je stáhnout ve dvou balících, přičemž druhý nenajdete nikde jinde, než na BBCzech!

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Icons_OS6.1_bIcons_OS6.1_bs1

Na dvou obrázcích výše si můžete prohlédnout malou ochutnávku obou balíků. Oba jsou vyextrahované z OS pro model BlackBerry 9930,neboli Bold Touch. Pokud tedy máte chuť vyrobit si motiv s nejnovějšími ikonkami, neváhejte a stahujte.

  1. balík – icons_OS6.1_b.rar
  2. balík – icons_OS6.1_bs1.rar
Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

    1. presne tak, aj HTC to tak urobilo. TouchFLO 3D malo nadherne ciernobiele ikony, ale Sense uz malo farebny grc! Preco to postihuje vsetkych vyrobcov??? Mne sa sice nepacia tie z OS5, ale tie z OS6 su nadherne. Co vsak urobili v OS6.1 … no nemam slov!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.