BlackBerry OS

Některé verze OS pro BlackBerry Torch “ždímají” baterii

Během posledních týdnů se objevilo mnoho zpráv uživatelů o tom, že mají u svého BlackBerry Torch problémy s výdrží baterie. Došlo to až tak daleko, že se tomuto problému začal věnovat samotný RIM, vyjádřil se k tomuto problému a nabídl řešení.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Podle RIMu se problém se špatnou výdrží baterie objevuje u operačního systému od verze 6.0.0.526 do verze 6.0.0.536. Nižší výdrž je způsobena faktem, že telefonní aplikace využívá procesor mnohem více, než by měla, což samozřejmě spotřebuje více energie. RIM doporučuje nahrát nižší verzi OS, lepší však nejspíš bude aktualizovat na nejnovější verzi (toho času leaked 6.0.0.600).

Verzi vašeho OS zjistíte na obrazovce Pomoc, kterou vyvoláte klávesovou zkratkou Alt + Shift + H. Nejnovější verzi OS najdete v sekci Downloads. Sekce je pravidelně aktualizována a tak zde najdete nejaktuálnější OS pro všechny nejrozšířenější modely BlackBerry.

Zdorj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..