BlackBerry Aplikace, BlackBerry Playbook

Mobile World Live: oficiální aplikace MWC v Barceloně pro BlackBerry®

Mobile World Congress v Barceloně začíná právě dnes. S největší pravděpodobností tam RIM nepředstaví žádné nové zařízení, zcela jistě tam však nebude chybět jeho Playbook. A pokud se zajímáte o mobilní telefony do větší hloubky, jistě Vás potěší aplikace Mobile World Live, která Vám zprostředkuje aktuální zpravodajství z MWC v Barceloně ať už budete kdekoliv.

Samotná aplikace má velmi příjemné uživatelské rozhraní. Je samozřejmě v angličtině a to včetně všech informací, které v ní nalezneme. Aplikace na mne působí jako internetový prohlížeč, který zobrazuje speciálně vytvořenou internetovou stránku. O informace v aplikaci se stará asociace GSMA (GSM Association), takže o kvalitu by mělo být postaráno.

192813192814

V aplikaci nalezneme mnoho aktuálních informací o momentálním dění na MWC v Barceloně. Nalezneme v ní celkem 5 sekcí. První z nich jsou Videa. Popis nejspíš není nutný, nalezneme v ní nejrůznější videa shrnující mobilní novinky. Další sekcí jsou Novinky. Ty jsou dále rozdělené do tří kategorií podle témat. Můžete si přečíst o novinkách v aplikacích, o novinkách kolem GSMA, ale hlavně o novinkách na MWC v Barceloně.

192815192816

Další sekcí je Diskuze. V této sekci se můžete zapojit do diskuzí kolem nejrůznějších novinek. Předposlední sekcí je sekce MWL, neboli Mobile World Live. Nalezneme v ní odkaz na sociální portál myMWC, ale především zde nalezneme možnost sledovat živé vysílání z MWC v Barceloně. To bude spuštěno 14. února a zatím není jasné, co přesně bychom zde mohli očekávat. Poslední sekcí je jednoduché, ale praktické vyhledávání.

Aplikaci můžete stahovat na App Worldu a je zdarma. Odkaz zde: Mobile World Live on App World

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..