Novinky

Milion nových uživatelů BlackBerry v regionu EMEA za necelé tři týdny

RIM včera zveřejnil na svém twitter kanálu zajímavou zprávu. V regionu EMEA za necelé tři poslední týdny přibylo na 1 milion nových uživatelů BlackBerry. Je to další důkaz toho, že ačkoliv RIM ztrácí pozici na americkém trhu, začíná se mnohem více prosazovat v globálním měřítku.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Region EMEA zahrnuje Evropu (Europe), Blízký Východ (Middle East) a Afriku(Africa). Za necelé tři týdny RIM zaznamenal 1 milion nových uživatelů. Jsou to velice dobré zprávy hlavně proto, že se snad ve všech pádech skloňuje úpadek RIMu. Ten se však týká především Spojených Států, neboť ve zbytku světa RIM naopak roste.

Takový počet nových uživatelů je opravdu dobrá zpráva a to zejména proto, že momentálně by měly prodeje BlackBerry spíše stagnovat. Očekává se totiž představení hned několika nových modelů v čele s již představeným modelem BlackBerry Bold 9900. Evidentně to uživatelům nevadí a přejme tedy RIMu i další úspěch.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..