BlackBerry Playbook, Články & Recenze

Leather Envelope: obálka pro Playbook (recenze)

Nestává se často, že bych narazil na příslušenství, které by mě opravdu ohromilo. A ještě méně často narážím na příslušenství, které mě ohromí tak, že mám nutkání ho představit Vám, čtenářům BlackBerryCzech. Včera jsem však na takové narazil – je to pouzdro Leather Envelope pro BlackBerry Playbook a je opravdu skvělé.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Když proběhlo oficiální představení Playbooku tak jsem věděl, že jej chci mít. Když se pár týdnů poté ukázaly fotografie připravovaného příslušenství tak jsem věděl, že jeden kousek z této sady chci mít s Playbookem. Byla to právě “obálka”, kterou si můžete prohlédnout na uniklé fotografii z února.

bb_playbook_prislusenstvi (3)bb_playbook_prislusenstvi (2)bb_playbook_prislusenstvi (1)

No a nyní se konečně tato obálka dostala až ke mě. Původně jsem se bál aby mne nezklamala, ale naštěstí se tak nestalo. Když jsem ho viděl na vlastní oči tak mi zkrátka spadla brada. Pouzdro jsem si okamžitě pořídil a udělal jsem dobře. A udělalo dojem nejen na mě – zatím každý komu jsem jej ukázal ho obdivoval. Když jsem si s ním sedl v kavárně tak mě kvůli němu dokonce oslovil cizí turista z Anglie. Moc se mu líbilo… :)

Playbook Leather EnvelopePlaybook Leather Envelope3Playbook Leather Envelope4

Oficiální fotografie

Pouzdro je vyrobené z pravé kůže a je ručně šité. Je velice elegantní a reprezentativní, zdobí ho stříbrná “ostružinka” vepředu, po otevření můžete vidět jemný doplněk v podobě červeného uzlíku a štítku s logem BlackBerry. Vnitřek pouzdra je z jemné látky a zabrání tak poškození jak povrchu Playbooku tak displeje.

Leather_Envelope_live (1)Leather_Envelope_live (2)Leather_Envelope_live (3)

Živé fotografie

Obálka drží zavřená díky magnetu, který je v pouzdře umístěn. Je dostatečně silný aby udržel pouzdro zavřené, ale zároveň ne tolik aby znepříjemňoval otevírání. Ale jedna věc mi u pouzder pro Playbook chybí – zamykání. Vlastnost, která se mi u telefonů BlackBerry velice líbí u Playbooku bohužel chybí. Je to ale zvláštní, protože samotná pouzdra jsou prezentována s tímto popisem:

Power Saving Case technology puts helps conserve battery life when the PlayBook is in the case

Co přesně tento popis znamená těžko říct. Mluví však o šetření baterie, takže logicky by se mělo jednat o něco podobného jako u telefonů BlackBerry. Bohužel ať jezdím magnetem po Playbooku jak chci tak se nevypne. Uvidíme zda se tento popis nějak vysvětlí.

Pokud se chcete podívat osobně na pouzdro Leather Envelope pro BlackBerry Playbook, navštivte prodejnu ShopBlackBerry v Praze. Můžete si zde pouzdro také rovnou koupit nebo si ho můžete objednat z e-shopu.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

      1. Dle navodu na crackberry foru sem ale nekupoval primo tu Zierru pro playbook, ale zierru pro Nook a Kindle, ktera je sice vlastne identicka a vejde se tam uplne stejne, ale stoji o 10 dolaru min :)

        Kazdopadne funkci stojanku jsm pri 10 hodinovem letu zpatky maximalne ocenili :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..