BlackBerry OS

Leaked OS: v6.0.0.600 pro BlackBerry Torch 9800, Bold 9700 a Curve 9300

Na internet unikl nejnovější operační systém verze 6.0.0.600 a to hned pro trojici modelů. Dostupný je pro modely BlackBerry Torch 9800, Bold 9700 a Curve 3G 9300, takže pokud chcete zkusit novou verzi, můžete se do toho pustit. Aktuální operační systém pro vaše zařízení stáhnete jako vždy v sekci Downloads.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Odkaz ke stažení:

*Poznámka: Jedná se o neoficiální verzi OS a její instalace a používání je na Vaši vlastní odpovědnost. Server BlackBerryCzech nezodpovídá za případné poruchy či jakékoliv další závady způsobené požíváním či neodbornou instalací neoficiálního OS.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

  1. Ja mam s 9700 problem u leaked xx.600. Napíše mi to že OS není určený pro přístroj připojený k PC. nějak tak v tomhle smyslu. už se stím taky někdo setkal?

    1. Tak jsem to zkus znovu. Nainstaloval jsem OS 6.0.0.600 zapl Loader a nic. Nenašlo to. (samozřejmě jsem postupoval dle návodu)
      Tak jsem schvalně zapnul BBMD a co se nedělo? Ten mi ohlasil že byl nalezen nový OS,řikám si “Fajn konečně” jenže jsem si nevšiml co je to za OS,pak koukám a on to OS 6.0.0.570. Nějak tomu nechapu…. :)

    1. to se maš… nevim proč nebo kde dělam chybu. prostě mi to nejde a stalo se mi tohle co jsem psal. počkam na ofiko třeba to bude lepší.

    1. Tak se mi to konečně povedlo,radost do doby než přišli bugy co jsem měl v poslední oficialní verzi a to v 576… :(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..