BlackBerry OS

Leaked OS: BlackBerry® 6.0.0.450 pro model Torch 9800

Je to sotva pár hodin od představení leaked OS BlackBerry® 6.0.0.450 a už se na svět dostala nová verze. Změny jsou neznámé, když na něco narazíte určitě dejte vědět. Pokud jste ještě neaktualizovali na v.448, můžete si nyní vybrat i tento novější leak v.450.

Vylepšení: podle hodnocení uživatelů je nový OS 6.0.0.450 mnohem rychlejší než původní, ovládání je přesnější, opravily se chyby u automatických oprav a u záložek prohlížeče.

Odkaz ke stažení OS BlackBerry® 6.0.0.450 pro Torch 9800:

*Poznámka: Jedná se o neoficiální verzi OS a její instalace a používání je na Vaši vlastní odpovědnost. Server BlackBerryCzech nezodpovídá za případné poruchy či jakékoliv další závady způsobené požíváním či neodbornou instalací neoficiálního OS.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Tak 448 má celkem zásadní problém s nabíjením. Během nabíjení telefonu se nabíjení vždy po několika minutách odpojí. Instalujte určitě 450!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..