BlackBerry Playbook, Novinky

Leaked: BlackBerry Desktop Software 6.1 ke stažení

BlackBerry Playbook se již za pár týdnů dostane na trh. Napětí kolem jeho uvedení je veliké, vše nasvědčuje velkému úspěchu prvního tabletu BlackBerry. A právě Playbook je hlavní změna v novém uniklém BlackBerry Desktop Software 6.1. A ještě jedna novinka na nás čeká – přímo v BBDS nalezneme správce souborů.

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Toto jsou hlavní dvě novinky, na které jsem během prvních pár chvil přišel. Víc se mi jich zatím nepodařilo odhalit a je také možné, že se již další neobjeví. Každopádně kdyby jste cokoliv objevili, určitě dejte vědět v komentářích níže.

Tato ikonka nově přibyla ve složce BlackBerry Desktop Software 6.1, takže je jasné, že již podporuje BlackBerry Playbook

BlackBerry Desktop Software 6.1 stahujte zde:

*Poznámka: nejedná se o oficiální verzi softwaru. Instalaci provádíte na vlastní nebezpečí a serve BlackBerryCzech nenese žádnou odpovědnost za případné problémy způsobené používáním softwaru.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..