Přístroje & Příslušenství

Kompletní specifikace BlackBerry Touch 9860

A k modelu Bold Touch se dnes přidaly také uniklé tabulky s kompletními specifikacemi pro model BlackBerry Touch 9860. Opět se potvrdily předchozí předpokládané specifikace a je nutno říct, že vypadají opravdu dobře. BlackBerry Touch bude jistě velmi slibný telefon.

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

BB_Touch_full_specs (1)BB_Touch_full_specs (2)

BB_Touch_full_specs (3)BB_Touch_full_specs (4)

Nenechte se zmást označením Torch. Je téměř jisté, že se jedná o překlep a mělo tam být napsané Touch, neboť nový model Torch 2 má kódové označení 9810. Také označení 9860 prozrazuje zajímavou informaci – podle něj by se totiž mělo jednat o model Monza, který je určen pro sítě GSM, neboť model Monaco má označení 9850.

Stejně jako u modelu Bold Touch – předpokládané představení nových zařízení je 3.-5. května na Floridě, kdy se odehraje největší BlackBerry akce roku – BlackBerry World. Vzhledem k množství unikajících informací se tento termín zdá celkem věrohodný, takže se nechme překvapit a těšme se.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

    1. Zatím se stále jedná o uniklé a nepotvrzené informace. Je možné, že se model Touch nakonec bude jmenovat Storm 3, ale dokud nebude oficiálně představen, tak to říct nedokážeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..