Přístroje & Příslušenství

Kompletní specifikace BlackBerry Touch 9860

A k modelu Bold Touch se dnes přidaly také uniklé tabulky s kompletními specifikacemi pro model BlackBerry Touch 9860. Opět se potvrdily předchozí předpokládané specifikace a je nutno říct, že vypadají opravdu dobře. BlackBerry Touch bude jistě velmi slibný telefon.

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

BB_Touch_full_specs (1)BB_Touch_full_specs (2)

BB_Touch_full_specs (3)BB_Touch_full_specs (4)

Nenechte se zmást označením Torch. Je téměř jisté, že se jedná o překlep a mělo tam být napsané Touch, neboť nový model Torch 2 má kódové označení 9810. Také označení 9860 prozrazuje zajímavou informaci – podle něj by se totiž mělo jednat o model Monza, který je určen pro sítě GSM, neboť model Monaco má označení 9850.

Stejně jako u modelu Bold Touch – předpokládané představení nových zařízení je 3.-5. května na Floridě, kdy se odehraje největší BlackBerry akce roku – BlackBerry World. Vzhledem k množství unikajících informací se tento termín zdá celkem věrohodný, takže se nechme překvapit a těšme se.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

    1. Zatím se stále jedná o uniklé a nepotvrzené informace. Je možné, že se model Touch nakonec bude jmenovat Storm 3, ale dokud nebude oficiálně představen, tak to říct nedokážeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..