Přístroje & Příslušenství

Kompletní specifikace BlackBerry Bold Touch 9900

Tak konečně… Konečně jsme se dočkali kompletních specifikací nového BlackBerry Bold Touch, který vyjde ve verzích 9900 a 9930. Na internet pronikla tabulka odhalující kompletní výbavu tohoto BlackBerry a zdá se, že všechny předběžné specifikace byly potvrzeny.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

BB_Bold_Touch_complete_specs (1)BB_Bold_Touch_complete_specs (2)

BB_Bold_Touch_complete_specs (3)BB_Bold_Touch_complete_specs (4)

Je to jistě velice příjemná zpráva, že předpokládané specifikace se potvrdily. Znovu si tedy zopakujeme hlavní vlastnosti – 1,2GHz procesor Qualcomm Snapdragon (podle označení QC 8655 v tabulce), 8GB interní paměti + paměťové karty, 768 MB RAM, 2,8″ LCD displej s roz1lišení VGA (640×480 pixelů) a tak dále.

Jak už jsem nedávno zmínil – předpokládané představení nových zařízení je 3.-5. května na Floridě, kdy se odehraje největší BlackBerry akce roku – BlackBerry World. Vzhledem k množství unikajících informací se tento termín zdá celkem věrohodný, takže se nechme překvapit a těšme se.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

  1. Specifikace super, téměř ze sna, ale doufám, že dojde ke změně, co se týče baterie, protože 1230 mAh se mi zdá opravdu málo, když vezmu v úvahu na čem mi teď běží Bold a jak dlouho vydrží.

    1. Myslím, že není rozdíl v těchto modelech, pouze ještě není definitivně stanoveno přesné označení a proto ty rozdílné názvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..