BlackBerry Aplikace, Novinky

JE TO TADY! BlackBerry® App World je v ČR!

Dámy a pánové, toto je historický okamžik pro BlackBerry®. Před pár minutami byl oficiálně spuštěn BLACKBERRY® APPWORLD V ČESKÉ REPUBLICE!!! Proto neváhejte, navštivte stránku appworld.blackberry.com a stahujte App World!

Když se App World konečně spustil, měl jsem ohromnou radost. Ovšem studená sprcha byla, když cca po deseti minutách opět přestal fungovat. Naštěstí se nejednalo o žádnou trvalou událost a za pár minut opět App World běžel. Dostupný je dokonce i pro uživatele bez BIS, například zákazníky Vodafonu. A ještě jedna informace – platba je možná dokonce v Českých korunách!

Stahovat a nakupovat můžeme konečně všechny aplikace na AppWorldu a že jich je. Celkově by počet aplikací měl být přes 15 000!

Zároveň se množí dotazy s BlackBerry ID. Pokud Vám nejde vytvořit přímo v App Worldu, navštivte tedy stránku http://us.blackberry.com/id/ a vytvořte si BB ID přímo na internetu.

Ukažme si několik screenshotů:

AppWorld (1)AppWorld (2)

AppWorld (3)AppWorld (4)

*Poznámka: App World teď jede v jakémsi testovacím provozu a podle posledních informací by mělo být to opravdu oficiální spuštění v únoru. Proto se mohou během této doby vyskytnou výpadky apod.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

42 Comments

 1. Mám O2, BIS, AppWorld se načte, můžu si procházet aplikace, ale když chci stahovat, chce to po mě BlackBerry ID, už ho mám z dřívější doby, ale po zadání ho to nepříjme a když chci vytvořit nové, po odsouhlasení podmínek se načítá další obrazovka…načítá, načítá ale nic se nenačte. Jsem jediný? Vám stahovat jde?
  P.S. mám poslední verzi AW staženou z blackberry.com/appworld

    1. Aj mne ide až na to, že ID nejde lognúť. Skúsil som aj vytvoriť nové ID ale ani to nepomôže. časom to bude OK

 2. Tak Vodafone a internet v mobilu jede taky :-). NEMÁM BIS ANI BES a jde to. Teda mám stažený SB, abych se nemusel připojovat přes WAP (na to mi to udělá záznam v SB automaticky) – jedu přes TCP internet.
  Jde se přihlásit, stahovat. Kupovat jsem ještě nic nezkoušel…

    1. BlackBerry App World vo verzii 2.0.1.12 mne osobne ide. Aj keď zatiaľ iba pozerať čo je v ponuke a aj tá nie je kompletná.

 3. Včera jsem nainstaloval app world ze stránek bb. Dostal jsem se na nabídku, ale nepřihlásil jsem se přes své ID. Tudíž jsem ani nic nestáhl. Dneska jsem zkusil nainstalovat 2.0.3.x a taktéž ten samý problém. Tak jsem nainstaloval opět verzi 2.0.1.12 ze stránek bb a teď mi to hlásí, nepodporovaná země. O2 + BIS.

 4. Mám taky problém s ID, včera to nejelo přes moje staré, tak jsem dle návodu výše vytvořil nové ID a jelo to. Dnes ale nejede taky, naskočí akorát Loading, dál nic. A na dnes vytvořené ID ten samý problém…

 5. Kto ma problém s prihlasením do App world mal by to skúsit cez PC.Stačí sa raz prihlasit,prípadne niečo stiahnut a potom to už pojde aj priamo v BB.Mám to odsúšané.Funguje to aj na Slovensku!

 6. app mi stále nestahuje – vše skončí na “loading”. zkusil jsem všechny rady, přeinstalovat app v BB, zaregistrovat new ID, stáhnout aplikace přes PC – přijde mi v mailu odkaz, který otevřu , potvrdím dowload, vyplním mail a heslo k ID a naběhne nekonečný loading :(
  mám 9800 a BIS O2 bez APN wap

 7. Mne pomohlo vypnutie Wi-Fi. To znamená, že ID som zaregistroval len cez BES. Potom už app fungovalo bezproblémovo aj cez Wi-Fi.

 8. Mě to nepíše nic. Výše uvedená adresa mě hlásí chybu a tak do telefonu nic nestáhnu. Předpokládám, že je to jako u iTunes, že to máte jak v telefonu, tak v PC. Pletu se? Prosím tedy sem dát odkaz, kde se to dá stáhnout do telefonu a kde do PC. Moc děkuji. S BB začínám a jsem z toho trochu jelen.

  1. Funguje to aj na Slovensku. Mám už úspešne stiahnutých niekoľko aplikácii (free aj platených). Momentálne mi to ale nejde. Bezproblemove to tušim bude až vo februári :o)

 9. Musím říct, že mě to taky nefunguje přes BIS u T-mobile :( Přes pc mi to taky nešlo.. Nevím jestli dělám něco špatně. Případně pokud mi někdo může pomoct, budu mu vděčný

 10. A JE TO TADY!!!!! huráááááááááá App World je v ČR, takže to teď KONEČNĚ!!! můžeme třeba…..no moment….must-have a dobré aplikace už každý dávno nainstalované má, kolik jich vlastně na BB je ? myslím, že by se daly spočítat na třech prstech. Ale nezoufejme, můžeme stahovat přece HRY!! ačkoli…hry na BB? no…to snad ani né. Takže co? nic? Ale kdepááááááák přece tu máme témata!! a vyzvánění!!… i když, abych kvůli App Worldu měnil téma, které používám už tolik let a jsem s ním spokojený, jen abych měl pocit, že jsem nakoupil aplikaci? tak snad…to vypadá…že třeba aspoň můžeme procházet seznamy. Tak hurá !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..