PlayBook Aplikace

InstaPhoto: dejte obrázkům něco navíc

BlackBerry Playbook už se pomalu rozšiřuje mezi veřejnost a tak je myslím nejvyšší čas, začít se také trochu věnovat aplikacím pro tento tablet. Informace o nich naleznete v nové rubrice PlayBook® Aplikace a hned jako první si představíme aplikace InstaPhoto od společnosti Smarter Apps. Díky ní můžete upravovat fotografie a obrázky a dojít tak zajímavých výsledků.

→  Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Aplikace InstaPhoto pro BlackBerry Playbook vám umožňuje vybrat si z knihovny 25 přednastavených efektů obsahující například sklon obrázku, změnu hranic obrázku, barevné efekty, textury nebo rámečky. Je to jednoduchý způsob jak vytvořit působivé efekty a podělit se s nimi s vašimi přáteli skrze sítě Facebook, Twitter nebo Tumblr.

screenshot_5

Aplikace InstaPhoto vám umožní rychle a jednoduše vytvářet zajímavé efekty u vašich obrázků. Ty můžete vybrat z přehledné galerie nebo můžete přímo v aplikaci spustit fotoaparát a pořídit novou fotografii. Následně využívejte některého z 25 efektů abyste vytvořili zajímavou fotografii z dovolené, novou profilovou fotku a podobně. V galerii najdete například efekty Gothic (zahalí scénu do barev noci), HUD (zobrazí fotografii skrze zaměřovače známé ze stíhacích letounů), Black&White (černobílá fotografie), SLR (zobrazí fotografii skrze hledáček zrcadlovky) nebo Retro poster (pomocí úpravy hran a barev přidá fotografii nádech retro).

Aplikaci vyvinuli vývojáři ze společnosti Smarter Apps, která stojí i za populární hrou Angry Farm (recenze). Aplikaci InstaPhoto zakoupíte na obchodě BlackBerry App World za cenu $2.99 USD (cca 50 Kč). Více informací o aplikace naleznete na App Worldu nebo na stránkách výrobce.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..